Veido masažas: kaip jį atlikti? (VIDEO)

Veido masažas

Veidas - tai labiausiai atkreipianti aplinkinių dėmesį žmogaus kūno dalis. Turbūt visos norime būti gražios, tik ne visada skiriame tam pakankamai laiko ir pastangų. Veido masažas - veikmingas būdas odos senėjimo procesui pristabdyti. Reguliarus veido masažas odai suteikia jaunesnę išvaizdą, oda tampa lygesnė, skaistesnė ir stangresnė, pagražėja veido kontūras. 

Veido masažą gali atlikti profesionalai grožio salone arba galite atlikti jį pačios kiekvieną rytą ir vakarą. Pirmiausia reikėtų labai kruopščiai nuvalyti veido odą, pašalinti makijažo likučius, veidą patepti natūraliu augaliniu aliejumi arba kremu. Tai svarbu, nes pirštai masažo metu neturi ištempti odos. Augaliniai aliejai drėkina odą ir turi ilgalaikį poveikį. Jie absorbuojami lėtai ir neužkemša porų. Skirtingiems odos tipams reikėtų naudoti skirtingus augalinius aliejus. Jeigu oda sausa labiau tiktų argano, avokado ar abrikosų kauliukų aliejus. Šie aliejai riebesni ir ilgiau išlaiko drėgmę. Riebiai odai labiau tiks simondsijų, ar erškėtrožių aliejai, nes jie ne tokie riebūs ir greičiau įsigeria į odą. 

Veido masažas neturi trukti ilgiau nei 20 minučių, o jeigu masažuojate veidą kasdieną, užteks ir 5-10 minučių. Veido masažas turi būti atliekamas švelniais judesiais, jokiu būdu netampant odos. Galite glostyti odą, ar lengvai tapšnoti. Svarbu, kad veidas būtų masažuojamas teisinga kryptimi. Judesiu atlikime nuo veido vidurio linijos, link smilkinių. Masažuojant odą aplinkui akis, judesiai atliekami viršuje - nuo vidinio akies kampučio link išorinio, apačioje - nuo išorinio akies kampučio link vidinio.

Žemiau, video medžiagoje matysite japonišką veido masažą. Pirmieji keturi video su paaiškinimais anglų kalba. 

 

 

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.