Veido mankšta geriau nei botulino injekcijos

Veido mankšta

Žmogaus veidą sudaro ne viena dešimtis raumenukų, kurie "nemankštinami" praranda tonusą ir elastingumą. Veido oda suglemba ir mes dažnai atrodome senesni nei esame. Jeigu pastebėjai metų pėdsakus ant savo veido, galbūt verta kažko imtis?

Veido mankšta sustiprina raumenų tonusą, lygina odą, mažina riebalų sankaupas ir suaktyvina kraujo apytaką. Atlikite pratimus reguliariai kasdieną ar bent penkias dienas per savaitę ir atrodysite jaunesni ir gražesni. Jeigu atlikdami kažkokį pratimą jaučiatės blogai, geriau visai jo nedaryti. 

Štai keli veido pratimai:

1. Ištempusios lūpas tarkite A, Y, Ū. Raumenys turi būti maksimaliai įtempti. Pratimą kartokite 10 kartų.

2. Stipriai įtraukite skruostus, po to išpūskite vieną skruostą, paskui kitą, nusišypsokite. Pratimą kartokite 10 kartų.

3. Atsigulkite ant nugaros, delnus uždėkite ant priekinės kaklo dalies, galvą truputį kilstelkite nuo grindų. Delnais lengvai spauskite kaklą. Išlaikykite tokią padėtį 5-7 sekundes. Padėjusios galvą ant grindų atsipalaiduokite. Pratimą kartokite 10 kartų.

4. Stipriai suspauskite lūpas, pridėkite rodomuosius pirštus prie lūpų kampučių ir pirštais judinkite lūpų kampučius aukštyn, žemyn. Pratimą kartokite 30 kartų.

5. Praverkite burną tarsi tardamos O, rodomuosius pirštus uždėkite ant mimikos raukšlių einančių nuo nosies link lūpų kampučių. Neatpalaiduodami lūpų judinkite pirštus į viršų ir į apačią. Pratimą atlikite 30 sekundžių.

Rūpinkitės savimi ir būkite gražios!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.