Tamsūs ratilai aplink akis

Ratilai aplink akis

Tamsūs ratilai aplink akis dažniausiai išduoda bemieges naktis, tačiau menkesnis riebalinis sluoksnis paakiuose gali būti ir įgimtas. Taip pat tai gali būti ženklas, kad sergate. Jeigu tamsūs ratilai aplink akis neišnyksta ilgesnį laiką, reikėtų kreiptis į gydytoją, nes tai gali būti sutrikusios inkstų ar kepenų veiklos požymis.

Ratilus aplink akis padės sušvelninti žalios tarkuotos bulvės, tarkuoto agurko ar grietinėlės kaukės. Manoma, kad tamsių ratilų gali padėti atsikratyti vitaminas K, todėl išbandykite odos priežiūros priemones su šiuo vitaminu. Ir žinoma, kad akys visada būtų gražios, pakankamai miegokite, gerkite daugiau vandens ir venkite streso.

Jeigu reikia greito rezultato, gali padėti šalčio procedūros. Šaldymo kameroje palaikykite du guminius kamuoliukus ir ištraukusios pridėkite prie paakių odos. Kameroje visada galite turėti ramunėlių ar petražolių nuoviro ledo kubelių. Jeigu ir tai nepadeda, plonu sluoksniu padenkite paakius vienu atspalviu už Jūsų odą šviesesniu maskuojamuoju kremu. Venkite labai šviesių spalvų, paakiai gali atrodyti pilki.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.