Atvirkštinis plaukų plovimas

Atvirkštinis plaukų plovimas

Nuo seno buvome mokomos pirmiausia išplauti plaukus šampūnu, po to ištepti kondicionieriumi ir nuskalauti, net mintis nekilo, kad šią veiksmų seką galime sujaukti. Pastaruoju metu vis daugiau moterų išbando plaukų plovimą atvirkštiniu metodu (reverse washing). Kas tai ir kuo jis naudingas?

Atvirkštiniu metodu plaukai plaunami tomis pačiomis priemonėmis, tiesiog pasikeičia veiksmų seka. Pirmiausia plaukai ištepami kondicionieriumi ir.. išplaunami šampūnu. Keista, tiesa? Klausiate kam to reikia?

Dažnai kondicionierius sulipina, apsunkina plaukus ir jau po kelių valandų jie atrodo kaip neplauti, susiriebalavę, sulipę. Ypatingai nuo to kenčia moterys kurių plaukai ploni ir/ar linkę greitai susiriebaluoti. Išsiplovus plaukus atvirkštiniu metodu šios problemos nebelieka. Plaukai pamaitinami, o šampūnas panaikina kondicionieriaus likučius, todėl plaukai po atvirkštinio plovimo tampa švelnūs, žvilgantys, tačiau purūs, neapsunkę. Dar geresnio rezultato pasieksite jeigu išskalausite plaukus drungnu, o ne karštu, vandeniu.

Jeigu plaukai prie šaknų linkę riebaluotis, netepkite jų kondicionieriumi per visą ilgį, užteks patepti pusę plaukų ar tik jų galus. Plaukai veliasi? Prieš atvirkštinį plovimą dar ištepkite juos gydomąja plaukų kauke ar aliejumi. O jeigu ir tai nepadeda, galbūt jau laikas pakirpti plaukų galiukus?

Žinoma, net ir šis plaukų plovimo metodas nepadės, jeigu pasirinksite jūsų plaukams netinkantį šampūną ar kondicionierių. Be to atvirkštinis plaukų plovimo metodas netinka moterims kurių plaukai stori.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.