Priklijuojamos blakstienos: kaip tai atlikti? (VIDEO)

Priklijuojamos blakstienos

Apie tankias ir ilgas blakstienas svajoja ne viena moteris, ypatingai tos, kurioms motina gamta jų pašykštėjo. Tiesa šiai dienai galima blakstienas prisiauginti, tačiau, kaip žinome, tokios procedūros turi ir šalutinį poveikį, bet čia ne apie tai.

Taigi, jeigu dėl kažkokių priežasčių nenorite blakstienų prisiauginti, puiki išeitis bent kartais pasidžiaugti kerinčiu žvilgsniu – dirbtinės priklijuojamos blakstienos.

Kosmetikos parduotuvėse rasite platų dirbtinių blakstienų asortimentą. Galėsite rinktis blakstienas kuokšteliais arba ant juostelės pagrindo. Nepirkite dirbtinių blakstienų ant storoko juostelės pagrindo, gali būti sunku jas priklijuoti. Natūraliau atrodys kuokšteliais priklijuojamos blakstienos.  Taip pat reikėtų atsižvelgti, kad dirbtinės blakstienos būtų pagamintos iš natūralių medžiagų. Sumokėsite daugiau, bet rezultatas bus geresnis.

Jeigu esate visai „žalia“, keli paprasti patarimai padės pasiekti gerų rezultatų jau iš pirmo bandymo.

Reikės: Dirbtinių blakstienų, specialių klijų blakstienoms priklijuoti, blakstienų rietiklio, žirklučių ir pinceto.

  • Prieš klijuojant dirbtines blakstienas, nepatingėkite natūralių blakstienų užriesti blakstienų rietikliu, nes tai padarius priklijuotos dirbtinės blakstienos atrodys natūraliau.
  • Kiekvienos moters akys būna skirtingo dydžio, todėl dirbtines blakstienas ant juostelės pagrindo pirmiausia reikės „pasimatuoti“. Pridėkite dirbtinių blakstienų juostelę prie natūralių blakstienų augimo linijos. Jeigu juostelės ilgesnė – nukirpkite.
  • Ant dirbtinių blakstienų juostelės tepkite klijus, palaukite keletą sekundžių, kol klijai taps lipnūs ir galėsite lengviau priklijuoti blakstienas. Užmerkite vieną akį ir klijuokite blakstienas visiškai šalia natūralių blakstienų augimo linijos. Kol klijai džius, lengvais judesiais spaudinėkite blakstienas, kad jos prikibtų prie voko.
  • Akių pieštuku užmaskuokite dirbtinių blakstienų priklijavimo liniją. Galite padažyti blakstienas tušu.

Na o nesunkiai nuimsite dirbtines blakstienas, suminkštinusios klijus vandeniui atsparaus makiažo valikliu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.