Kefyro dieta

Kefyro dieta

Norint greito rezultato metant svorį siūloma griežtoka, tačiau tikrai efektyvi dieta. Tai – kefyro dieta. Šios dietos metu puikiai tirpdomi nereikalingi kilogramai ir kartu valomas Jūsų organizmas, tad vienu šūviu nušausite du zuikius (o gal ir dar daugiau).

Visų pirma, reikėtų pasiruošti gana nuobodžiam meniu. Kas dieną kefyras sudarys didžiąją dalį Jūsų maisto raciono, jį papildys kai kurie kiti patiekalai. Visi jie be druskos, cukraus ar kitų svorio augimą skatinančių priedų. Toks rėžimas būtinas 7 dienas. Tiek laiko užteks norint atsikratyti maždaug 5 kg. Be to, per tiek laiko puikiai savo misiją atliks ir gerosios bakterijos (probiotikai). Taigi, imkitės kefyro dietos ir paisykite pateikiamo meniu – plano.

Kefyro dieta

Pirma diena

Galite išgerti 1,5 litro kefyro. Papildomai rekomenduojama suvalgyti iki 5 bulvių. Jos turėtų būti nelabai didelės ir, idealiu atveju, šviežios. Bulves vertėtų virti garuose, tačiau nebus blogas ir virimas vandenyje. Kepti šiukštu nevalia.

Antra diena

Vėl reikėtų suvartoti 1,5 litro kefyro. Papildomu patiekalu šį kartą turėtų tapti virta vištieną. Virti reikėtų be druskos ar kitų prieskonių, taip pat pašalinti odeles, kurios nėra naudingos.

Trečia diena

Trečiąją dieną įprastas 1,5 litro kefyro kiekis ir jį papildanti virta mėsa. Tai gali būti paukštiena, jautiena, veršiena. Galima virti ir kiaulieną, tačiau tik neriebią jos dalį.

Ketvirta diena

Mėsą turėtų pakeisti neriebi virta žuvis. Žinoma, niekur nedingsta ir 1,5 litro kefyro, kurį būtina per dieną išgerti.

Penkta diena

Penktąją dieną siūloma atsisakyti mėsos ir rinktis vaisius bei daržoves. Nerekomenduojami bananai bei vynuogės, taip pat nevertėtų valgyti ir braškių. Tai gana daug cukraus turintys vaisiai.

Šešta diena

Galimas tik kefyras. Tačiau jo gali būti daugiau nei 1,5 litro. Kiekis yra neribojamas, tad tikrai pasijusite sočiai.

Septinta diena

Tai iškrovos diena. Šią dieną nevartokite nei kefyro, nei kitų maisto produktų, gerkite tik tyrą vandenį. Tinka ir mineralinis vanduo, tačiau jis turi būti negazuotas.

Ilgiau laikytis kefyro dietos nerekomenduojama, nes gali imti trūkti įvairių naudingų medžiagų, pradėti silpti organizmas. Prie šios dietos verta grįžti po kelių mėnesių, bet ne anksčiau. Jei jos laikėtės sąžiningai, nevartojote druskos, cukraus ar alkoholinių gėrimų – rezultatai Jus tikrai nudžiugins.

SVARBU! Turite sveikatos sutrikimų? Prieš laikantis šios dietos primygtinai prašome pasitarti su gydytoju!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.