Fotoepiliacija (IPŠ)

Fotoepiliacija

Fotoepiliacija - plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa - IPŠ.

Fotoepiliacija yra modernus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo kūno paprastai, greitai ir ilgesniam laikui. Būtent pastaroji dalis dailiosios lyties atstoves labiausiai ir džiugina bei vilioja.

Fotoepiliacija yra labai panaši į depiliacija lazeriu, tačiau renkantis šį būdą vienu metu depiliuoti galima didesnį (4-8 kartus) odos plotą, tad procedūra yra greitesnė, mažiau varginanti. Jos metu sunaikinamas plauko folikulas, tačiau nepažeidžiami kiti audiniai, patiriamas mažesnis diskomfortas. Tokią galimybę suteikia intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ).

Dažnai tikimasi, kad užteks vienos fotoepiliacijos procedūros, tačiau iš tiesų rekomenduojamos net kelios, kadangi plauko augimas yra skirstomas etapais. Norint, jog visų etapų plaukeliai būtų panaikinti, reikėtų 4-6 procedūrų, kartojamų kas kelias dienas, savaitę ar net dar rečiau, labai priklauso nuo Jūsų fiziologinių savybių. Įtaką procedūrų skaičiui ir jų dažnumui turi odos, plaukelių spalva, netgi vartojami vaistiniai preparatai ir kitos priežastys. Be to, procedūra nebus labai kokybiška jei pastarąjį mėnesį naudojote epiliatorių ar kitą depiliacijos būdą, kurio metu plaukai šalinami juos išpešant.

Tinkamai pasiruošus fotoepiliacijai, pasiryžus kelioms procedūroms patikimame centre, rezultatai tikrai džiugins. Be to, procedūra nėra skausminga ar labai varginanti (nors odai tai vis tiek dirgiklis), tad net ir kelios procedūros Jūsų labai neturėtų erzinti. Visgi, jei Jūsų plaukeliai yra šviesūs, neturi pigmento – fotoepiliacija gali nepadėti efektyviai jų pašalinti.

Ši procedūra atliekama profesionalų, todėl nėra labai pigi, tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja asmeniniai fotoepiliatoriai, kurias galima naudotis namuose be patyrusių specialistų. Tai vienkartinė investicija, kuri palaipsniui atsiperka, ypač, jei šiuo prietaisų naudotumėtės ne tik Jūs.

Fotoepiliacija laikoma labai gerai pasirinkimu įvairioms moterims, taip pat ir vyrams, tačiau rekomenduojama šį metodą naudoti neįdegus, nesinaudojus soliariumu, nes įdegis gali sumažinti efektą, taip pat oda turi būti švari ir natūrali, tad prieš procedūrą reikėtų pašalinti visas kosmetikos priemones (kremą ar pan.) Be to, kaip jau minėjome, negalima naudoti pešiojimo likus maždaug mėnesiui iki planuojamos fotoepiliacijos procedūros.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.