Menulio kalendorius

Grožio procedūros pagal Mėnulio kalendorių

Dažnai į grožio saloną einame tada, kada mums yra patogu. Tačiau rezultatas vieną kartą džiugina labiau, kitą kartą mažiau. Prie to gali prisidėti labai daug kas: specialisto profesionalumas, jo nuotaika, Jūsų nuotaika, metų laikas ir... mėnulio fazės. Vieni tiki, kad geriausia gražintis, pavyzdžiui, kirptis, per pilnatį, kiti gilinasi plačiau ir stebi mėnulio kalendorių ir tai, kokiame zodiako  jis yra.

Jaunatis

Jaunatis yra puikus metas pradėti organizmo valymą. Saulės ir jauno mėnulio energija žymi naują pradžią, todėl Jūsų kūnas puikiai reaguos į detoksikaciją, taip pat labai naudinga per jaunatį atgaivinti odą suteikiant jai naudingų medžiagų, pavyzdžiui su maitinamosiomis kaukėmis.

Priešpilnis

Priešpilnio metu kūnas linkęs daug sugerti į save, todėl svarbu šio mėnulio metu pakankamai aprūpinti jį skysčiais. Vertėtų valgyti kaip įmanoma daugiau šviežių daržovių, vaisių. Losjonai, vitaminų papildai – puiki papildoma priemonė maksimaliam efektui. Kirptis per priešpilnį rekomenduojama jei norite, jog plaukai greičiau ataugtų. Specialistai teigia, kad priešpilnio metu aktyvus judėjimas padeda greičiau atgauti jėgas, pasikrauti energijos, pagerinti savo sveikatos būklę.

Pilnatis

Pilnatis yra ypatingai stipraus mėnulio laikas, todėl tai puikus metas veido procedūroms, išskyrus chirurgines ar skausmingas, kadangi pilnaties metu stiprėja skausmo pojūtis, esame labiau linkę į kraujavimą, tad vertėtų pilnaties metu imtis visų atsargumo priemonių, nerekomenduoja vertis auskarų ar darytis mezoterapijos.

Delčia

Delčios metu, kaip ir per jaunatį, puikiai tinka detoksikacijos procedūros. Mėgavimasis vonia su druska, pirtis, joga ar tiesiog atgaivinančios kaukės yra puikus pasirinkimas. Norint ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą, juos dažyti reikėtų delčios metu, nes šio mėnulio metu lėčiausiai auga plaukai. Kaip jau turbūt supratote, tai puikus laikas ir depiliacijai.

Mėnulio fazes rasite čia

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto