Naudingi grožio patarimai keliaujant

Naudingi grožio patarimai keliaujant

Turbūt visos moterys sutiks, jog kelionės yra neatsiejama atostogų dalis. Tik keliaudamos galime iš tiesų pamiršti apie kasdienius rūpesčius ar problemas darbe ir skirti visą laiką vien tik sau. Vis dėlto, nors kelionės ir yra labai malonios, pasiruošimas joms kartais gali būti varginantis. Ypač sudėtinga būna tuomet, kai reikia apsispręsti kokias grožio priemonės pasiimti su savimi į kelionę. Žinoma, juk taip norėtųsi pasiimti jas visas, tačiau tam tiesiog nebūtų vietos. Paruošėme jums visą krūvą naudingų patarimų, kurie padės jaustis gražiai kelionių metu. Pamatysite, jog visai nebūtina su savimi temptis kalno kosmetikos priemonių, kad atrodytumėte nuostabiai. Viskas daug paprasčiau.

Naudokite sviestą vietoj lūpų balzamo

Nors skrydžiai lėktuvu ir yra greičiausias, patogiausias bei saugiausias būdas keliauti, tačiau lėktuvuose esantys kondicionieriai dažnai labai sausina odą. Ypač nuo tokio sauso oro nukenčia lūpos, mat jų oda yra žymiai plonesnė, todėl itin jautri. Turėkite omenyje, kad drėkinti lūpas yra taip pat svarbu kaip su savimi turėti lėktuvo bilietus. Jei pamiršote lūpų balzamą ar jam tiesiog nebeliko vietos jūsų lagamine – lūpas puikiai galite sudrėkinti sviestu. Tiesiog paprašykite stiuardesės nedidelio pakelio sviesto (dažniausiai jie dalijami su maistu) ir paskirstykite šiek tiek jo ant savo lūpų. Skirtumą pajusite akimirksniu, o jūsų lūpos bus sudrėkintos ir švelnios. Taip išvengsite jų išsausėjimo.

Nepamirškite pasiimti drėgnų servetėlių

Yra daugybė grožio priemonių, kurias be jokios sąžinės graužaties galite palikti namie, tačiau nevalia pamiršti pasiimti drėgnų servetėlių. Drėgnos servetėlės yra tiesiog nepamainomos kompanionės kelionių metu. Tokios servetėlės taip pat yra labai naudingos norint palaikyti tinkamą higieną. Juk tikrai ne visur ir ne visuomet rasite, kur nusiplauti rankas. Tad, drėgnos servetėlės jums iš tiesų pravers. Drėgnų servetėlių panaudojimo būdai tiesiog nesuskaičiuojami. Jomis galite ir nusivalyti dėmes nuo drabužių, ir atsigaivinti, perbraukę jomis per veidą. Tad įsimeskite pakelį drėgnų servetėlių į savo lagaminą jau dabar.

Rinkitės sausą šampūną

Turbūt nėra nieko nemaloniau nei negalėjimas išsitrinkti galvos. Vaikščiojimas neplautais plaukais iš tiesų neprideda nė kruopelytės džiaugsmo kelionei. Kita vertus, labai sunku su savimi pasiimti plaukų šampūną, kaukę bei kondicionierių. Vis dėlto, egzistuoja puiki alternatyva visoms šioms priemonėms – tai sausas šampūnas. Jį be galo paprasta naudoti. Sugaišite vos kelias akimirkas, o galėsite džiaugtis visiškai sausais plaukais. Sausas šampūnas neabejotinai gali būti laikomas viena svarbiausių priemonių, kurias turite su savimi pasiimti ruošiantis į kelionę. Beje, sausas šampūnas taip pat pasižymi savybe suteikti plaukams daugiau apimties nei įprastas šampūnas.

Naudokite kvepalų mėginius

Jei aviabilietai jau jūsų kišenėje ir pats metas bėgti į taksi, kuris veža į oro uostą, o jūs vis dar stovite priešais savo mylimiausią kvepalų buteliuką ir svarstote ką daryti – palikite jį namie. Venkite apsikrauti brangiais ir sunkiais daiktais. Juk nenorėtumėte, jog mylimiausi kvepalai pasimestų kelionėje? Kita vertus, ką daryti, jei be kvepalų jaučiatės tarsi nuoga? Yra puiki išeitis. Į kelionę galite pasiimti kvepalų mėginius. Jų tikrai užteks neilgai kelionei. Tokių kvepalų mėginių galima rasti kosmetikos parduotuvėse. Tad, pasirūpinkite jais iš anksto ir nereikės dvejoti paskutinę akimirką. Taip galėsite būti tikra, jog kvepiate nuostabiai ir neturėsite rūpintis sunkiu bagažu ar jaudintis, jog jūsų mylimiausių kvepalų buteliukas gali netyčia sudužti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.