Kaklo oda

Gražus kaklas leis ilgiau jaustis jaunai

Veido odai dėmesio skiriame gana daug, tačiau nepelnytai pamirštame kaklą. Kaklo odos priežiūra turėtų tapti net šiek tiek svarbesne mūsų kasdienybėje, kadangi kaklo oda yra plonesnė, lengvai pažeidžiama, o neprižiūrima ji greičiau susiraukšlėja nei veido oda ir išduoda moters amžių.

Kaklo odos priežiūra

Kaklą reikėtų plauti vėsesniu vandeniu ir muilu. Jautresnei odai naudojamos tam skirtos priemonės. Nusipraususios patepkite kaklo odą tuo pačiu kremu kurį naudojate veidui. Pajutus odos sausėjimą vertėtų naudoti drėkinamąjį kremą, losjoną ar kitas kosmetines priemones skirtas odai drėkinti.

Kompresai

Siekiant turėti lygią ir švelnią odą, kaklo priežiūra reikėtų pasipildyti kompresais. Tonizuojantys kompresai padės pagerinti kraujo apytaką, todėl ir kaklo oda atrodys gražesnė, skaistesnė.

Suvilkdykite rankšluosti šaltu vandeniu ir uždėkite ant kaklo, po kelių sekundžių suvilgykite rankšluosti karštu vandeniu ir palaikykite apie minutę. Tuomet vėl pridėkite šaltą rankšluosti kelioms sekundėms ir taip kaitaliokite kelis kartud. Paskutinysis turėtų būti šaltas kompresas. Po kompresų kaklą švelniai įtrinkite kremu.

Kaukės ir apvyniojimai

Kaklo odos priežiūrai galima naudoti beveik viską, ką naudojate veidui, todėl jei dėsite maitinamąją kaukę ant veido, nepamirškite ir kaklo odos. Padenkite kaklą agurkų tyre, braškėmis (jei neturite joms alergijos), bananais, arbūzais ar bet kuriais kitais vaisiais, kuriuose gausu vitaminų, o kad masė nekristų apvyniokite kaklą marle ar kita plona medžiaga. Pabūkite ramiai, geriausia pagulėkite. Po 10-15 minučių nuimkite kaukę, nuplaukite drungnu vandeniu ir patepkite kaklo odą maitinamuoju kremu.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto