Varnalėšų aliejus

Varnalėšų aliejus: panaudojimo būdai

Varnalėšos liaudies medicinoje naudojamos jau nuo senų laikų – varnalėšos laikomos viena efektyviausia priemone stabdyti plaukų slinkimą, naikinti pleiskanas, ir mažinti galvos odos dirginimą. Varnalėšų aliejus – tai viena veiksmingiausių priemonių, stabdančių plaukų slinkimą, ir puoselėjančių plaukų grožį. Vis dėlto, šio aliejaus panaudojimo galimybės gali būti kur kas platesnės – varnalėšos gali padėti gydyti įvairias žaizdas, stiprinti nagus, ir skatinti blakstienų augimą. 

Varnalėšų aliejus – ilgesnėms blakstienoms

Ilgos viliojančios blakstienos – tikra puošmena, tačiau ne visos moterys gali pasigirti tokiomis blakstienomis. Varnalėšų aliejus gali paskatinti blakstienų augimą, todėl jos taps ilgesnės ir tankesnės. Pamirkykite švarų blakstienų tušo šepetėlį varnalėšų aliejuje, ir juo tepkite blakstienas. Kas vakarą kartojant šią procedūrą, puikų rezultatą galėsite pastebėti jau po poros savaičių. 

Efektyvus žaizdų gydymas

Varnalėšų aliejus – tai natūrali priemonė, gydanti pūliuojančias žaizdas, odos nudegimus, egzemos pažeistą odą.  Aliejumi galima tepti sudirgusią, išbertą odą, nes jis nuramins odą, ir paspartins natūralią odos regeneraciją. Pavasarį ir rudenį neretai pasitaiko vietinis odos išsausėjimas (dažniausiai nukenčia alkūnės). Varnalėšų aliejus gali padėti atstatyti normalią odos struktūrą, tereikia nepamiršti du kartus per dieną išsausėjusias vietas patepti aliejumi. 

Sveiki nagai ir minkštesnės odelės

Varnalėšų aliejus skatina nagų augimą ir minkština nagų odeles. Rekomenduojama kartą per dieną (geriausia – vakare) aliejumi įtrinti nagus ir jų odeles. Greitai pastebėsite puikius rezultatus – nagai taps tvirtesni, augs greičiau, o jų odelės taps minkštesnės ir mažiau skilinės. Prekybos vietose galima rasti nagų ir jų odelių priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra varnalėšų aliejaus. Toks pasirinkimas taip pat gali būti labai veiksmingas.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Naujienos iš interneto

Sponsored video