2016 pavasario-vasaros makiažo tendencijos

2016 pavasario-vasaros makiažo tendencijos

Kiekvienais metais makiažo tendencijos tampa vis kitokios, tad tenka pagalvoti, kokiomis makiažo priemonėmis vertėtų papildyti savo kosmetinę. Rinktis tikrai yra iš ko, tad  eksperimentuokite – kasdien galite susikurti vis kitokį įvaizdį.

Pasteliniai atspalviai

2016 pavasarį-vasarą bus itin madingi pastelinių spalvų akių vokų šešėliai. Galite drąsiai rinktis švelnius rožinės, žydros ar alyvinės atspalvius – tai padės jums susikurti romantišką įvaizdį ir atrodysite tikrai gaiviai. Jei nuspręsite akis paryškinti pasteliniais atspalviais, rinkitės neryškius lūpų dažus, čia tikrai puikiai tiks švelnaus atspalvio lūpų blizgesys.

Dūminis makiažas

Dūminis makiažas vis dar išlieka labai madingas, tik šį sezoną rinkitės ne juodus, o spalvotus akių vokų šešėlius. Tikrai nesuklysite, jei bus pasirenkami  bronziniai, chaki, rudi atspalviai, kurie atrodo natūraliai. Drąsesnės moterys gali rinktis ir ryškesnes spalvas, tokias kaip melsva, sidabrinė, perlamutrinė. Vakarėliui galite rinktis oranžinius, mėlynus ar žydrus atspalvius.

Vešlūs antakiai

Natūraliai atrodantys vešlūs antakiai ir toliau lieka madingi. Žinoma, antakiai turi atrodyti tvarkingai, o jų forma turi tikti prie veido. Nepersistenkite pešiodamos antakius – palikite pakankamai storą liniją, bet suteikite antakiams formą. Tegyvuoja natūralumas!

Idėja vakariniam makiažui – blizgučiai 

Jei norite sužibėti (tiesiogine ir perkeltine prasme), vakarėliui rinkitės blizgučius, kuriais padenkite akių vokus. Palanku yra tai, kad blizgučių dengimas nereikalauja ypatingo meistriškumo – tai gali padaryti ir neįgudusios moterys. Blizgučiai suteiks jūsų žvilgsniui dar daugiau išraiškingumo, ir jūs atrodysite tikrai nuostabiai. Jei nedrįstate eksperimentuoti su blizgučiais, paprasčiausiai rinkitės aukso spalvos akių vokų šešėlius.

?>

Sponsored video