Drėkinančios veido kaukės namuose

Drėkinančios veido kaukės namuose

I. Drėkinanti ir stangrinanti veido kaukė su bananais

Reikės:

0,5 banano;
1 arbatinio šaukštelio kokosų aliejaus; 
1 arbatinio šaukštelio grietinėlės.
 

Bananą sutriname, sumaišome su grietinėle ir kokosų aliejumi. Gautą tyrelę tepame ant švariai nuplautos ir nusausintos veido ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Kaukę palaikome 20-30 minučių ir nuplauname šiltu vandenius. Odą patepame kremu.

II. Drėkinanti ir maitinanti persikų kaukė

Reikės:

1 prinokusio persiko;
1 kiaušinio trynio;
1 valgomojo šaukšto varškės.
 

Persiką sutriname ir sumaišome su kiaušinio tryniu, ir varške. Gautą košelę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Kaukę laikome 15-20 minučių. Po procedūros odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

III. Drėkinanti, stangrinati ir patempianti veido kaukė su krakmolu

Reikės:

1 valgomojo šaukšto bulvių krakmolo;
0,5 stiklinės šalto virinto vandens;
1 valgomojo šaukšto grietinės;
1 valgomojo šaukšto šviežiai spaustų morkų sulčių;
2 kapsulių vitamino E.
 

Krakmolą užpilame šaltu vandeniu, gerai išmaišome ir maišant kaitiname tol, kol mišinys sutirštės. Užvirinti nereikia. Tada atvėsiname, dedame grietinę, pilame morkų sultis, vitaminą E. Kaukę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido, ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Laikome 20-30 minučių. Po procedūros odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu. Geriausio efekto sulauksite jei krakmolo kaukę dėsite tris dienas iš eilės. 3-4 dienas kaukės likutį galima laikyti šaldytuve.

IV. Drėkinanti ir maitinanti braškių kaukė su medumi

Reikės:

5-7 šviežių braškių;
1,5 valgomojo šaukšto medaus.
 

Braškes nuplauname, sutriname dubenėlyje, dedame medaus ir išmaišome. Jeigu oda riebesnė, dar galima įlašinti kelis lašus citrinos sulčių, o jeigu sausesnė – įpilti šlakelį alyvuogių aliejaus. Gautą košelę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Kaukę laikome 15-20 minučių, tada odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

V. Drėkinanti, maitinanti ir skaistinanti veido kaukė

Reikės:

0,5 prinokusio banano;
0,5 prinokusio avokado;
1 arbatinio šaukštelio kokosų aliejaus.
 

Banano ir avokado puseles sutriname ir sumaišome kartu su kokosų aliejumi. Gauta košele tepame švariai nuplautą ir nusausintą veido ir kaklo odą, neliesdamos akių srities. Kaukę laikome 20-30 minučių, tada odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

Daugiau veido kaukių receptų rasite čia.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.