Drėkinančios veido kaukės namuose

Drėkinančios veido kaukės namuose

I. Drėkinanti ir stangrinanti veido kaukė su bananais

Reikės:

0,5 banano;
1 arbatinio šaukštelio kokosų aliejaus; 
1 arbatinio šaukštelio grietinėlės.
 

Bananą sutriname, sumaišome su grietinėle ir kokosų aliejumi. Gautą tyrelę tepame ant švariai nuplautos ir nusausintos veido ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Kaukę palaikome 20-30 minučių ir nuplauname šiltu vandenius. Odą patepame kremu.

II. Drėkinanti ir maitinanti persikų kaukė

Reikės:

1 prinokusio persiko;
1 kiaušinio trynio;
1 valgomojo šaukšto varškės.
 

Persiką sutriname ir sumaišome su kiaušinio tryniu, ir varške. Gautą košelę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Kaukę laikome 15-20 minučių. Po procedūros odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

III. Drėkinanti, stangrinati ir patempianti veido kaukė su krakmolu

Reikės:

1 valgomojo šaukšto bulvių krakmolo;
0,5 stiklinės šalto virinto vandens;
1 valgomojo šaukšto grietinės;
1 valgomojo šaukšto šviežiai spaustų morkų sulčių;
2 kapsulių vitamino E.
 

Krakmolą užpilame šaltu vandeniu, gerai išmaišome ir maišant kaitiname tol, kol mišinys sutirštės. Užvirinti nereikia. Tada atvėsiname, dedame grietinę, pilame morkų sultis, vitaminą E. Kaukę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido, ir kaklo odos, neliesdamos akių srities. Laikome 20-30 minučių. Po procedūros odą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu. Geriausio efekto sulauksite jei krakmolo kaukę dėsite tris dienas iš eilės. 3-4 dienas kaukės likutį galima laikyti šaldytuve.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))