Apatinis trikotažas, kurio verta kiekviena dama

Moteris ant palangės

Tobulas apatinis trikotažas yra tas, apie kurį žinote tik jūs, o dar geriau – pamirštate, kad tokį vilkite. Jis priglunda tarsi antra oda nė kiek neverždamas ir nespausdamas. Švelni medžiaga užtikrina malonų lytėjimo pojūtį. Na ir ne mažiau svarbu – subtilus, tačiau skoningas apatinių dizainas. Pirminė ir svarbiausia apatinio trikotažo funkcija yra užtikrinti moters komfortą ir gerą savijautą. Aplinkiniai neturėtų pastebėti, kokiais apatiniais pasipuošėte – nediskretiškos detalės neturėtų nukreipti žmonių dėmesio nuo savimi pasitikinčios žavingos moters akių.

Tinkamas dydis

Renkantis kelnaites bei liemenėlę itin svarbu įsigyti tik idealiai tinkančio dydžio apatinius rūbus. Tiek per laisvi, tiek veržiantys apatiniai sukelia diskomforto jausmą, kuris gali gadinti nuotaiką visą dieną. Tikrai neapdairu atitraukti savo dėmesį nuo dienos iššūkių, darbų bei reikalų dėl erzulio, kurį kelia judesius varžanti liemenėlė ar spaudžiančios kelnaitės.  Ne mažiau svarbu ir tai, kad įsirėžusių kelnaičių ar liemenėlės kontūras ryškiai persišviečia per viršutinius rūbus. Bet koks derinys atrodys neskoningai, jei akį trauks tokios intymios detalės kaip kelnaičių kontūras. Vilkint tinkamo dydžio kokybišką apatinį trikotažą jūs jo turite išvis nejusti, o aplinkiniai – visiškai nepastebėti.

Pirmenybė natūralioms medžiagoms

Itin svarbu, kad arčiausiai odos esantis rūbas būtų laidus orui. Būtent dėl šios aplinkybės pirmenybę derėtų teikti iš natūralaus pluošto medžiagų pasiūtiems apatiniams. Moterys, kurioms patinka bet kurioje situacijose jaustis patogiai ir natūraliai, renkasi klasikines kelnaites, pasiūtas iš medvilnės su elastanu. Priklausomai nuo sezono bei individualių poreikių galima išbandyti ir apatinį trikotažą iš natūralaus pluošto, patobulinto moderniomis technologijomis. Bičių vašku praturtinta medvilnė išsiskiria savo švelnumu ir nedirgina net jautrios odos. Sojos pluoštas savo savybėmis primena prabangų kašmyro ir šilko derinį. Šaltuoju sezonu pravers bent vienas merino vilnos apatinių komplektas. Itin švelni ir plona vilna sulaiko šilumą, užtikrina oro cirkuliaciją ir išgarina sugertą prakaitą, taip apsaugodama tiek nuo peršalimo, tiek nuo perkaitimo.

Subtili elegancija – visada madoje

Žinoma, būtų nekorektiška teigti, kad moterims nesvarbus apatinių dizainas. Dailiai prigludę skoningi apatiniai, net jei paslėpti nuo aplinkinių žvilgsnių, prideda pasitikėjimo savimi ir skatina dar labiau pamilti savo kūną. Subtili elegancija niekada neišeina iš mados ir puikiai tinka įvairiausio kūno sudėjimo moterims. Klasikinio dizaino aukštos kokybės kelnaitės bei liemenėlė derės prie skirtingo stiliaus aprangos. Prisimenant, kad tobulai priderinti apatiniai turėtų likti nepastebimi, reiktų atidžiai pasirinkti jų spalvą. Stilistai pataria apatinių stalčiuje turėti mažiausiai trijų spalvų liemenėles ir kelnaites: juodos, baltos ir kūno spalvos. Apsivilkus, net ir, rodos, visai nepermatomus rūbus prie skirtingo apšvietimo situacija gali akimirksniu pasikeisti.

Kiekviena moteris turi savo mažytes paslaptis, kaip išsirinkti apatinius rūbus. Apsipirkimas internetu gali tapti maloniu ritualu, be to apatinis trikotažas internetu perkant gali kainuoti mažiau.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.