Gražios rankos - moters vizitinė kortelė

Gražios rankos - moters vizitinė kortelė

Įvairiausių veido priemonių ir grožio procedūrų dėka išmokome slėpti savo tikruosius metus. Puiku! Tik ar nepamiršome rankų? Juk jos gali sugriauti visas mūsų pastangas atrodyti jaunai. Kalbėdamos dažnai gestikuliuojame, norėdamos pabrėžti savo žodžius, todėl mūsų rankos patenka į labiausiai matomą kūno zoną ir atkreipia aplinkinių dėmesį. 

Gražios, prižiūrėtos rankos turi turėti sveiką ir švelnią odą. Atliekant kasdieninius darbus rankas veikia muilas, indų ploviklis ar kita buitinė chemija. Šios priemonės, netaisyklinga mityba, žvarbus vėjas išsausina rankų odą ir ji greičiau sensta. Taigi, ką reikėtų daryti norint išsaugoti gražias ir švelnias rankas? 

Teisingai maitinkitės

Nagų lūžinėjimas, sausa oda dažnu atveju parodo vitaminų ir mineralų trūkumą. Todėl pakoreguokite savo racioną. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, pieno produktų, neriebios mėsos. Patiekalams gaminti naudokite alyvuogių aliejų. Šie produktai papildys Jūsų organizmą B ir D vitaminais, kalciu ir baltymais. Papildomai pradėkite gerti vitaminų kompleksą. Rezultatų nereikės laukti ilgai.

Saugokite rankas nuo šalto oro ir saulės spindulių

Rankų oda jautri oro permainoms, todėl žiemą nepamirškite nešioti pirštinių, o vasarą stenkitės, kad Jūsų rankos gautų kuo mažiau tiesioginių saulės spindulių.

Atlikdamos namų ruošos darbus mūvėkite pirštines

Kontaktuojant su vandeniu, įvairiais valikliais, muilu rankų oda praranda drėgmę. Todėl atliekant namų ruošos darbus mūvėkite specialias pirštines. Po kontakto su vandeniu stenkitės kuo greičiau nusausinti rankas, nes kuo ilgiau jos bus drėgnos, tuo daugiau drėgmės praras.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto