8 patarimai kaip teisingai naudoti kvepalus

Kvepalai

Kvepalai moterims yra itin brangūs tiek finansiškai, tiek morališkai. Todėl visada norisi kuo ilgiau juos turėti ir kvepėti geriau sunaudojant mažiau kvepalų. Kaip tai padaryti? Internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertai turi jums net 8 patarimus, padėsiančius sutaupyti kvepalų ir visada kvepėti puikiai! 

1. Nelaikykite savo kvepalų vonioje

Karštis ir drėgmė gali pakenkti jūsų kvepalų kokybei – nors moteriškų kvepalų buteliukai paprastai yra ganėtinai sandarūs, drėgmė ir karštis vis tiek gali pakenkti. Laikykite savo kvepalus vėsioje, tamsioje vietoje, pavyzdžiui koridoriaus spintoje.

2. Aromatas ant drėgnos odos laikosi ilgiau

Prieš purškiant kvepalus siūlome savo kūno vietas, ant kurios planuojate naudoti kvepalus, pasitepti vazelinu. Taip kvapas ant odos išsilaikys daug ilgiau, be to, toks šios priemonės naudojimas yra ir kiek saugesnis, nes net ir nedidelis vazelino sluoksnis apsaugo odą nuo išsausėjimo, prie kurio gali prisidėti alkoholis, kurį galime rasti daugelio moteriškų kvepalų sudėtyje.

Tepti kūno vietas vazelinu jums nemalonu? Yra ir keli kiti variantai kaip sudrėkinti odą prieš kvėpinantis. Vienas iš jų yra labai paprastas ir aiškus – tiesiog kvėpinkitės po dušo! Taip pat vietoje vazelino galite naudoti ir drėkinamąjį kremą.

3. Naudokite kvepalus taktiškai

Kvepalus purkšti rekomenduojame ant šilčiausių kūno vietų, kurios padeda skleisti kvapą: riešų, kaklo, alkūnių ir kelių, vidinėje pusėje, pilvo, kulkšnų. Be abejo, ant visų šių vietų naudoti kvepalų nereikia – pasirinkite 2-3 zonas. Na, o jeigu jūsų kvepalai yra kiek stipresni, siūlome kvepalus naudoti tik apatinėse kūno zonose.

4. Saugokite savo plaukus

Kai kurie moteriški kvepalai sudėtyje turi alkoholio, kuris džiovina plaukus ir taip jiems kenkia. Vietoje tiesioginio kvepalų kontakto su plaukais, siūlome purkšti kvepalus ant šukų – taip jūsų plaukai įgaus neįkyraus stiprumo aromatą ir neišsausės.

5. Sukurkite unikalų kvapą

Kvapai, visai kaip ir dažai, gali būti maišomi ir sluoksniuojami. Maišydami moteriškus kvepalus galite sukurti neįtikėtiną ir unikalią kombinaciją. Siūlome pabandyti pamaišyti savo kvepalus ant popieriaus lapo. Radę tinkamą kombinaciją – panaudokite kvepalus ant savo kūno. Pirmiausiai purkškite stipresnius kvepalus, tada – silpnesnius, kadangi kitu atveju silpnesniuosius kvepalus tiesiog užgošite.

6. Jokiu būdu netrinkite savo odos

Kai kurie tiki mitu, jog kvepalus į savo odą reikia įtrinti. Deja, kvepalai nėra koks nors kremas ir taip tik pašalinama dalis kvapo viršutinių natų, kadangi trinant odą susidaro nenatūrali šiluma ir taip kvapas tiesiog paskleidžiamas į orą.

7. Per daug kvepalų irgi nėra gerai

Jeigu tuos pačius kvepalus naudojate jau ilgą laiką, galimai prie jų pripratote. Tai nereiškia, jog prie jų priprato ir visi aplinkiniai, todėl nepersistenkite. Kaip patikrinti ar naudojate per daug kvepalų? Visų pirma, juos turėtumėte purkšti iš pakankamai toli, kad užpurškus kvepalų ant riešų ir po 5 sekundžių uždėjus ant jų servetėlę, ji nei kiek neprikibtų. Na, o jūsų kvapo aplinkiniai, stovintys per didesnį negu 1,5 metrų atstumą jausti neturėtų.

Jeigu norite būti šimtu procentų įsitikinę, kad kvepalų naudojate tikrai ne per daug, papurkškite kvepalus į orą ir įeikite į tą kvepalų „debesį“.

8. Pakvepinkite visus savo rūbus

Ar įmanoma pakvepinti visus savo rūbus? Žinoma – paklokite savo stalčius su rūbais popieriumi, pakvepintu jūsų kvepalais, ir dėkite savo rūbus į stalčių kaip įprasta. Pasinaudojus šia gudrybe visi jūsų rūbai švelniai kvepės jūsų mylimais kvepalais!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.