Patarimai, kaip prižiūrėti veidą pasibaigus žiemai

Veido priežiūra pavasarį

Ne kartą esame įsitikinę, kad žiemos oras nėra palankus mūsų odai – ji ima sausėti, o nesirūpinus tinkama priežiūra, gali atsirasti įtrūkimai ar netgi minimalus kraujavimas. Stiprus vėjas šias problemas gali dar labiau paaštrinti, tad siekiant viso to išvengti, reikia užtikrinti papildomą odos drėkinimą – taip ji išliks jaunatviška ir lygi. Tad jeigu pasibaigus žiemai norite išlaikyti sveiką veido odą, turėtumėte išbandyti šiuos patarimus.

Plaukite veidą drungnu vandeniu

Nors karštas dušas ar vonia žiemos metu skamba viliojančiai, vis dėlto, plaudami veidą ar rankas, verčiau rinkitės drungnesnį vandenį – taip išvengsite odos pašalimo.

Nepamirškite drėkinimo

Kaskart prausdamiesi, odą papildomai sudrėkinkite specialiomis priemonėmis. Ši kosmetika veidui turėtų būti pasirenkama atsakingai – geriausia rinktis šiek tiek riebesnius gaminius ar aliejus, kurie net ir esant žiemiškiems orams geriau išlaikys drėgmę. Išeidami iš namų, taip pat rinkitės specialias nuo šalčio apsaugančias priemones – tokie kremai aktyvina kraujotaką, malšina skausmą, drėkina ir regeneruoja, todėl skirtumus pastebės net ir jautresni asmenys.

Išnaudokite nakties miegą

Tai – puikus metas, skirtas odos poilsiui ir papildomos drėgmės sugėrimui. Tad prieš einant miegoti, veidą vertėtų ištepti drėkinamuoju naktiniu kremu ar kauke. Išbandykite ir maitinamąsias priemones – tuomet oda taps dar stipresnė ir atsparesnė šaltiems orams. Ši ir kita kosmetika veidui gera kaina parduodama Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.

Venkite toksinų ir kitų dirgiklių

Žiemą veido oda yra gerokai jautresnė, tad patartina nenaudoti kremų ar kitų priemonių, kurių sudėtyje yra cheminių medžiagų, galinčių dar labiau ją sudirginti – verčiau rinktis švelnesnes, drėkinančias valymo priemones, kurios yra skirtos jautriai odai.

Išbandykite šveitimui skirtas priemones

Ši kosmetika veidui padės pašalinti negyvas odos ląsteles – jeigu jų susikaupia per daug, drėgmei sunku pasiekti sveikus audinius, todėl kitos atliekamos procedūros gali neturėti teigiamų rezultatų. Bent retkarčiais naudodami kokybiškus veido šveitiklius, tikrai pastebėsite malonius pokyčius.

Atkreipkite dėmesį į naudojamą makiažo valiklį

Šios priemonės taip pat gali turėti įtakos išsausėjusiai veido odai, tad žiemos metu šiuos gaminius rekomenduojama rinktis dar atsakingiau. Išbandykite drėkinančius, sausesnei odai skirtus produktus, o po valymo kuo greičiau užtepkite veido kremą – taip pavyks išvengti dehidratacijos.

Drėkinkite odą iš vidaus

Ne tik mūsų naudojamos priemonės, bet ir mitybos įpročiai gali padėti lengviau išgyventi žiemiškus orus. Tad vertėtų ne tik išgerti reikiamą skysčių kiekį, bet ir vartoti daugiau vandens turinčius produktus, tokius kaip arbūzai, obuoliai, agurkai, morkos ar pomidorai.

Pasirūpinkite savo lūpomis

Jos dar jautresnės atšiauriems žiemos vėjams ir sausam orui, tad ir jų priežiūrai reikėtų naudoti specialias priemones. Kasdien tepkite jas lūpų balzamu ir stenkitės jų nelaižyti – geriau dar kartą užtepkite storesnį balzamo sluoksnį.

Pritaikę visus šiuos patarimus kasdienybėje, žiemos speigus išgyvensite be papildomų rūpesčių. Svarbiausia, kad naudojama kosmetika veidui būtų kokybiška, praturtinta naudingomis medžiagomis, drėkinanti ir pritaikyta Jūsų odos tipui. Pasirinkimas šiuo atveju iš tiesų gausus, tad paskyrę šiek tiek laiko tinkamiausių gaminių paieškoms, galėsite mėgautis puikiai atrodančia oda, kuri bus nepaveiki bet kokioms nemalonioms oro sąlygoms.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.