Ką išduoda akių spalva?

Ką išduoda akių spalva?

Mėlynos akys

Mėlynakiai – emocionalūs, jausmingi, energija trykštantys žmonės, kartais sentimentalūs. Jeigu myli, tai visa širdimi. Jų elgesys ir mintys dažnai nenuspėjami. Nevengia konfliktinių situacijų, mėgsta ginčytis, atkakliai gina savo tiesas, todėl iš šalies gali atrodyti išdidūs ir pasipūtę, bet dažniausiai taip nėra. Įžeisti ilgai nešioja savyje pyktį. Net jeigu atleis, prisimins dar ilgai. Mėlynakiai – energijos donorai, jiems tiesiog būtina kažkam atiduoti savo energijos perteklių, o tam labai tinka rudakiai, nes jie priima energiją (recipientai). Todėl mėlynakių ir rudakių pora laikoma viena sėkmingiausių.

Žalios akys

Žalia akių spalva rodo, kad žmogus jautrus ir nuoširdus, mokantis išklausyti ir patarti. Santykiuose žaliaakiai švelnūs, pastovūs ir ištikimi, kitų meilės ir rūpesčio jiems reikia kaip oro. Taip pat jie tvirti ir principingi, todėl išdavystės gali ir neatleisti. Darbinėje veikloje - darbštūs ir kūrybingi, be to puikiai susidoroja su vadovo pareigomis. Į partnerius žaliaakiui tinka toks pat žaliaakis, arba žalsvą atspalvį turinčių akių savininkas.

Pilkos akys

Pilkaakiai smalsios, ryžtingos ir protingos asmenybės. Jie lengvai prisitaiko prie aplinkybių, greitai reaguoja į permainas ir ryžtingai sprendžia iškilusias problemas. Giliai viduje pilkų akių žmonės labai jausmingi, tačiau savo jausmų ir emocijų jie nelinkę atverti bet kam. Tamsiai pilkas akis turintys žmonės dažniausiai myli tik kartą gyvenime. Pilkų akių savininkai gali ir duoti energiją ir ją imti. Idealiausias partneris turintis tokios pat pilkos spalvos akis, nes tada apsikeitimas energija yra harmoningas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)