Drabužių spalva

Ką apie Jus sako drabužių spalva?

Pirkdamos naujus drabužius pirmiausia atkreipiame dėmesį į audinio spalvą. Psichologų teigimu spalvos pasirinkimas glaudžiai susijęs su žmogaus charakteriu, kuris su metais kinta. Tad ir spintoje dominuojančios drabužių spalvos keičiasi kartu su juo.

Taigi, žvilgtelėjusios į savo rūbų spintą sužinosite, kokia spalva vyrauja jūsų aprangoje ir ką tai sako apie Jūsų charakterį?

Raudona

Raudona – aktyvi, gyvybinga, stimuliuojanti spalva. Raudonos spalvos rūbus renkasi ryškios, drąsios, energingos, aistringos, pirmauti ir dominuoti mėgstančios asmenybės. Dažnai tokie žmonės būna impulsyvūs ar net įžūlūs. Moterys dėvinčios raudonos spalvos rūbus trokšta būti dėmesio centre.

Balta

Balta – teisingumo, tyrumo, išminties ir švaros spalva. Baltą spalvą paprastai renkasi ramesnio būdo, tvarkingos, dvasingos, tikslumą mėgstančios asmenybės. Kartais tokie žmonės gali būti pernelyg pedantiški.

Juoda

Juoda – nepriklausomybės, griežtumo ir elegancijos spalva. Šią spalvą dažniausiai renkasi nepriklausomos, paslaptingos, užsispyrusios, griežtos ir į kompromisus nelinkusios asmenybės. Tačiau juodą spalvą gali rinktis ir į depresijas linkę, savimi nepasitikintys, viešumo vengiantys žmonės.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))