Kelintas vaikas šeimoje

Jūsų charakteris ir santuokos sėkmė priklauso nuo to, kelintas vaikas esate šeimoje

Visiems žinoma, kad žmogaus charakteris priklauso nuo daugybės veiksnių: jo prigimties, paveldėjimo, auklėjimo, Zodiako ženklų ir taip toliau. Tačiau tikriausiai ne visi žinote, kad didelės įtakos turi ir tai, kelintas vaikas esate šeimoje. Taip pat ne mažiau svarbu, ar esate vyriausias, vidurinis, ar jaunėlis vaikas šeimoje. Be to, psichologai nustatė, kad sėkminga ar  nesėkminga santuoka priklauso nuo to, kuris vaikas esate jūs ir jūsų antroji pusė šeimoje. Taigi, norint sužinoti, kaip daro įtaką jūsų charakteriui ir esamos ar būsimos šeimos gerovei, belieka prisiminti, kelintas vaikas esate šeimoje. 

VIENINTELIS VAIKAS ŠEIMOJE 

Pliusai 

Paprastai vienturčiai šeimoje prisiima viso pasaulio likimo sprendėjų statusą. Jie neretai užsibrėžia sunkiai įgyvendinamus, kartais beveik neįmanomus uždavinius ir tikslus. Užtat puikiai sugeba derinti darbą su laisvalaikiu. Niekada nešvaisto veltui laiko. Darbštūs, atsakingi, pareigingi. Todėl jais  visada galima pasitikėti. Vienintelis vaikas šeimoje puikiai generuoja savo idėjas ir sumanymus, tačiau neretai jų realizavimą perkelia ant kitų pečių.  Nors ir nevengia prisiimti daugybės įsipareigojimų, kuriuos stengiasi dorai ir sąžiningai atlikti. 

Мinusai 

Jo bene didžiausias trūkumas – neapgalvotai, dažnai be jokio motyvacijos įžeisti, sumenkinti, net pasmerkti kitą žmogų ir... pamiršti.  Tuo tarpu vienturtis šeimoje niekada nepamiršta to, kuris su juo pasielgė negerai: įskaudino ar apgavo. Ir dažnai neužtenka jėgų, o gal ir noro atleisti jam. Labai reiklus kitiems, bet dažnai nepripažįsta pats esantis neteisus. Be to, negali pakęsti ir stoja piestu kritikuojamas. Todėl geriau teisybės jam nesakyti, nes labai jautriai ir skausmingai reaguoja. Tai yra bent vienas neatsargiai ištartas žodis, gali įžeisti jį iki širdies gelmių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))