Kalėdiniai sapnai

Kalėdiniai sapnai: neretai išpranašauja būsimus lemtingus įvykius

Ne už kalnų ir Naujieji metai. Gal laikas patikėti stebuklais?  Manoma, kad kalėdiniai ir naujametiniai sapnai pildosi. Be to, sapnai padeda suprasti, kokie metai mūsų laukia. Reikia tik teisingai išsiaiškinti. Beje, šventiniai sapnai skiriasi nuo įprastų. 

Prie gerų ženklų galima priskirti viską, kas susiję su gamta 

Ar sapnuojate sapnus pradedant Kūčių vakaru, per Šv. Kalėdas, Naujuosius metus ir po jų. O gal per Tris Karalius?! 

Šios šventės visada  ypač laukiamos ir kupinos stebuklų, kadangi pildosi norai ir lūkesčiai. Ne veltui sakoma, kad Šv. Kalėdos - stebuklų metas, nes ir sapnai tada laikomi pranašiškais.  Tačiau norint Kūčių naktį susapnuoti pranašišką sapną, prieš einant miegoti reikia įtemptai galvoti apie tai, ko labiausiai norite.  Kitaip tariant, jei visa siela  ir kūnu atsiduosite savo jausmams ir pasąmonei, tada galite gauti atsakymus į svarbiausius ir labiausiai jums rūpimus klausimus. Būtent pasąmonė ir atveria mums visas savo ilgai saugotas paslaptis. Tačiau sapnų kalba – simbolinė ir abstrakti, todėl aiškiai ir konkrečiai išvysti ateities vaizdą iš esmės neįmanoma. Bet jei sapno siužetas atrodo patraukliai, o pabudus nuotaika gera, tai paprastai ir prognozės būna geros. Prie gerų ženklų galima priskirti  viską, kas susiję su gamta: gražius gamtovaizdžius, švarų vandenį, šaltinio vandenį ar fontaną, žalią spalvą, sultingus vaisius ir uogas, saulę. 

Taigi, jei sapną susapnavote Kūčių naktį, prieš pat  Šv. Kalėdas, tai - ypatingas palaiminimas. Tačiau pranašiški, simboliniai sapnai  gali aplankyti ir šventėms pasibaigus. Tai yra pirmąjį Naujųjų metų mėnesį. Todėl visą sausio mėnesį galima laikyti ypatingu. Juk ir mėnesio pavadinimas susijęs su senovės romėnų mitologija, kur Janas (lot. Janus, o „yanuaris“ reiškia sausį) - vartų, durų, pradžios ir pabaigos dievas. Ne šiaip sau dažnas iš mūsų nuo Naujųjų metų stengiasi „atgimti“, pradėti naują gyvenimą! Todėl, jei susapnavote, kad einate per  duris, vartus, arką ar net per požeminę perėją, žengsite didelį žingsnį rimtų pokyčių link. Taip pat tikėtina ir nauja situacija ar naujas jūsų gyvenimo etapas, per kurį galite iš esmės pakeisti net savo likimą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)