Ką paveldime iš savo tėvų pagal jų Zodiako ženklus ir karmą

Ką paveldime iš savo tėvų pagal jų Zodiako ženklus ir karmą

Аstrologo Aleksandro Rempelio prognozės visada išsiskiria tikslumu. Astrologo pagrindinės temos – astrologija, magija, prognozės, ufologija, taip pat įvairūs mistiški įvykiai.  „Tėvų įtaka savo vaikų karmai – neįtikėtinai didelė. Be to, gimdytojai turi žinoti, kad jie daro įtaką atžaloms ne auklėjimu, o savo karmos teisingu ar neteisingu elgesiu“, - tvirtino A.Rempelis. Pasak jo, bet pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kaip sąveikauja  tarpusavyje vaikų ir tėvų karminės programos. „Mums likimas duoda tokius tėvus, kokie priklauso pagal karmą. Neretai pastebime, kad vaikai panašūs į savo tėvus ir išvaizda, ir charakteriu. Mes sakome, tai - paveldėjimas, genai. Iš tikrųjų dažniau panašumai yra užkoduoti ne genuose, o tėvų karmose“, - teigė astrologas. 

Zodiako ženklas daro įtaką žmogaus kūno organams 

Tikriausiai ne karto teko pastebėti, kad kai kurioms jūsų pažįstamoms poroms gimsta vaikas, kaip du vandens lašai panašus į vieną iš tėvų. Kaip dailininkas sukuria savo kūrybos šedevrą,  taip ir kai kurie žmonės, pasižymintys išskirtinėmis savybėmis, paleidžia į pasaulį vaiką su tokiomis pat savybėmis. Tai liudija, kad labai stipri tėvų karma. Bet taip atsitinka gana retai. Vis dėlto vaikai ne viskuo panašūs į savo tėvus. „Pasitelkus astrologiją galima tiksliai pasakyti, kokiomis savybėmis pasižymi ar kurias ligas paveldėjo vaikai iš savo tėvų. Ši informacija slypi ir Zodiako ženkluose, po kuriais gimė tėvai“, - aiškino A.Rempelis. 

Anot jo, kiekvienas Zodiako  ženklas daro įtaką žmogaus kūno organams. Pavyzdžiui, Avino Zodiako ženklas valdo galvos organus, Šaulys – kepenis. Todėl žmonėms, gimusiems po Avino ar Šaulio Zodiako ženklu, galvos organai ar kepenys labiau pažeidžiami. Bet Avino žmonėms neretai skauda ne tik galvą, o Šauliui – ne tik kepenis. „Kiekvieno iš mūsų ryšys su tėvais suteikia galimybę nustatyti polinkį ir kitiems susirgimams. Ir tuo pačiu išsaugoti savo sveikatą ar net įspėti apie artėjančią rimtą ligą“, - teigė pašnekovas. 

Žinia, Zodiako ženklas  nustatomas kiekvieno žmogaus gimimo momentu pagal planetos padėtį Zodiako žvaigždyne. „Tarkim, abiejų tėvų Zodiako ženklai buvo Saulės planetoje. Jiems gimsta duktė, kurios Zodiako ženklas taip pat Saulės planetoje. Tačiau pagal gamtos dėsnius trečia Saulė – kūdikis tiesiog negali nebūti panašus į savo abu tėvus. Astrologijoje Saulė laikoma meilės ir meilės vaisiaus globėja, todėl būtent joje ir atsiranda tvirta tėvų ir vaikų karminė programa“, - aiškino astrologijos paslaptis A.Rempelis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))