Magija: kaip sužinoti, ar esate užkerėti

Magija: kaip sužinoti, ar esate užkerėti

Užkerėjimas (arba užkalbėjimas, užkeikimas)  – vienas iš pavojingiausių ir stipriausių  neigiamų okultinių veiksmų. Jo tikslas – pakenkti žmogui sukeliant jam  dvasines bei fizines kančias  iki visiško sveikatos sutrikdymo ar net mirties. 

„Užkerėti nieko dėtą žmogų – mirtina nuodėmė, kurią galima prilyginti žmogžudystei. Nors žvelgiant iš įstatymo pusės toks nusikaltimas nėra įrodomas ir baudžiamas, bet jo karminės pasekmės gali būti nenuspėjamos ir labai sunkios. Mat kaltė dėl užkerėjimo krenta ne tik ant to, kuris tai padarė padedant magijai, bet ir jo palikuonims. Tai yra iki septintos  kartos“, - tvirtino Natalija Petrovna Pysmenskaja, 30 metų  besidarbuojanti vadinamosios baltosios magijos sferoje. 

Žmogus labai prastai jaučiasi, o medikai neranda ligos 

Anot N. Pysmenskajos, o tie, kurie galvoja, kad užkerėjimas ir kiti panašūs dalykai – nesąmonė, pasakos ir išsigalvojimai, labai klysta. Vienas iš įrodymų, kai žmogus tarsi nei iš šio, nei iš to ima prastai jaustis, o gydytojai neranda ligos. Priešingai – tvirtina esą jis yra sveikas. Kitas pavyzdys: graži, daili mergina ilgai negali atrasti savo antrosios pusės. Jei kada nors ir pavyksta, po kiek laiko draugystės skausmingai išsiskiria. Tai yra jai niekaip nepavyksta sukurti šeimos. Todėl aplinkiniai ir ją pažįstantys vienblasiai tvirtina: „Kaip užkeikta“. Iš tikrųjų mergina ir yra užkeikta arba užkerėta. 

Baltosios magės tvirtinimu, užkerėjimas - tai atitinkamomis priemonėmis ir ritualais atliktas kryptingas neigiamas magiškas poveikis žmogui, kurio tikslas sąmoningai pakenkti jo sveikatai, taip pat ir jo šeimai, santykiams su artimais žmonėmis bei finansiniams reikalams. Viskas priklauso nuo to, į kurią sferą nukreipiami užkerėjimo veiksmai. Taip pat kokios išsirenkamos priemonės,  siekiant norimo tikslo. Pats sunkiausias užkerėjimo būdas – mirties, kapo ar kapinių užkerėjimas. Jo tikslas - visiškas žmogaus pašalinimas, jo fizinė mirtis.  Anot pašnekovės, todėl prieš nusprendžiant imtis tokių veiksmų, reikia labai gerai pagalvoti, nes gali būti per daug didelė kaina ne tik užkerėjimo užsakovui, bet ir jo vaikams bei anūkams.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)