Meilė

Kaip klostysis meilės reikalai pagal Zodiako ženklus

Аstrologai ir numerologijos  specialistai įsitikinę, kad visą žmogaus gyvenimą valdo žvaigždės ir skaičiai. Be to,  kiekvieno konkretaus žmogaus likimas priklauso nuo to, kaip jo gimimo momentu buvo išsidėsčiusios planetos. Sveikata, pasisekimas, populiarumas, nesėkmės, pasiekimai – viskas priklauso nuo žvaigždžių ir skaičių. Ir net meilė bei šeiminė laimė. 

Labai nelengva mylėti Dvynių vyrą 

Pavyzdžiui, Avino žmonės turi išskirtinę savybę: gali įsimylėti iš pirmo žvilgsnio sulaukę bet kurio amžiaus ir visam gyvenimui. Bent jiems taip atrodo. Dėl meilės šio ženklo atstovai pasirengę nuversti kalnus ir užkariauti savo meilės objektą bet kuria kaina. Jie myli aistringai ir nuoširdžiai. Tuo tarpu Jautis užkariauja meilę neskubėdamas, iš lėto, viską gerai apgalvojęs. Šio ženklo vyras - pavydus ir niekada nepakęs varžovo ar konkurento savo „teritorijoje“.  Užtat šio ženklo moterys siekia, kad po jų kojomis prikluptų vyrai. Jos puikios meilužės ir tiksliai žino, kaip išlaikyti vyrą, kad jis nepabėgtų. 

Labai nelengva mylėti Dvynių vyrą, nes moteris turi nuolat keistis, tobulėti, būti nenuspėjama ir paslaptinga. Priešingu atveju, šio Zodiako ženklo atstovas ims nuobodžiauti su tokia moterimi ir paliks ją. Bet Dvynių vyras irgi ne dovanėlė. Gali išeiti su šlepetėmis nupirkti duonos, o po metų  atsiųsti atvirutę iš Brazilijos. Žodžiu, su Dvyniais niekada nebus nuobodu. 

Vėžio žmonės bene emocingiausi, romantiškiausi  ir jausmingiausi, lyginant su kitais Zodiako ženklais. Jaunystėje moterys svajoja apie tobulą (kartais platonišką) meilę. Jos nuo jaunumės stengiasi kurti savo namų židinio jaukumą. Tai puikios žmonos ir motinos. O subrendusios šio ženklo moterys tiesiog idealios partnerės lovoje. Tiesa, bet jos negali gyventi be gilių jausmų ir sentimentalių išgyvenimų. Tuo tarpu Vėžio ženklo stiprioji lytis - atsidavę vyrai ir puikūs šeimos žmonės.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))