Likimas

Ką pranašauja likimo siunčiami ženklai

Denise Linn laikoma geriausia pranašingų ženklų aiškintoja visoje Amerikoje. Per pastaruosius trejetą metų ji aplankė bemaž visus tolimiausius planetos kampelius. 

Denise gebėjimai „iš anapusinio pasaulio“ atsiskleidė dar ankstyvoje jaunystėje, po to, kai ji buvo atsidūrusi prie mirties slenksčio. Dabar Denise – žinoma rašytoja, feng shui ir erdvės išvalymo specialistė. D. Linn skaito paskaitas įvairiuose pasaulio universitetuose. Savo mokymą ji surinko iš įvairiose etninėse kultūrose gyvenančių tautų – pradedant Australijos aborigenais, Afrikos zulais, Naujosios Zelandijos maoriais, o taip pat ir Amerikos protėviais. 

Pranašingi ženklai atspindi tai, kas vyksta mūsų pasąmonėje 

Pirmiausiai pašnekovė pasidalino kai kuriomis Pietų Afrikos Respublikos tautos –  zulų dar XVIII amžiuje paskelbtomis pranašystėmis, kurios visiškai išsipildė. Pavyzdžiui, apie vienas iš jų – surogatinę (pakaitinę) motiną ir DNR nustatymą tais laikais buvo rašoma: „Moterys nešios savo įsčiose svetimus vaikus“ ir „Apžiūrėjus odos daleles, jūs galėsite nustatyti, kuris kieno tėvas ir kuris kieno motina“. 

Anot Denise Linn, mes iš Visatos gauname pranešimų kiekvieną akimirką, tik nesugebame ar nežinome, kaip juos išsifruoti. 

„Ir dabar, skaitant šias eilutes, jus pasiekia pranešimai iš aplinkinio pasaulio, adresuoti asmeniškai jums. Suvokiate jūs tai ar ne, bet esate apsupti pranašingų ženklų. Be to, įvairūs ženklai ar simboliai jus pasiekia ir naktį, miegant, sapnuojant ir net snūduriuojant. Ženklai – svarbūs rodikliai, padedantys suprasti save ir  suteikiantys svarbių įžvalgų, galinčių apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis“, - tvirtino Denise Linn. Jos manymu, ženklai atspindi tai, kas vyksta mūsų pasąmonėje. Tai, ko dažnai nė neįtariate ar nejaučiate. 

„Iš tikrųjų kiekvienas žmogus geba „perskaityti“ ir suprasti jam siunčiamus pranašingus ženklus. Suprantama, lengviau tai padaryti moterims, kadangi jų daug stipresnė intuicija ir nuojauta, nei vyrų“, - pridūrė D. Linn. 

Anot jos, nuo neatmenamų laikų mūsų protėviai mokėjo išsiaiškinti ženklus, simbolius, požymius ir tuo pačiu išpranašauti ne tik savo, bet ir savo artimų žmonių gyvenimą bei prognozuoti pagal juos jų ateitį ir likimą. Pranašingi  ženklai buvo aiškinami pasitelkus astrologiją,  iczin, feng shui, numerologiją, taro kortas. Taip pat per  pojūčius ir jausmus medituojant ar atliekant jogos pratimus.

Ženklai gali pasiekti jus ir per degančios žvakės liepsną 

„Dabar šios žinios ne tokios populiarios, kaip kažkada. Mat įsitraukus į informacinių technologijų naujoves, daugumos atvejų prarandame tą patirtį. Bet vis dėlto jei šiek tiek pasuktume galvą, tikriausiai prisimintume ne vieną savo ar kito žmogaus gyvenimo atvejį, kai juos įspėjo atitinkami ženklai ar požymiai. Gal net susapnavo artėjančią nelaimę...“, - sakė rašytoja. Jos įsitikinimu, pranašingi ženklai yra tiesioginiai anapusinio pasaulio pasiuntiniai. Jie gali nurodyti, kaip toliau elgtis, įspėti dėl būsimų blogų įvykių ir tuo pačiu padėti užkirsti kelią jiems. Galų gale išpranašauti ateitį. 

“Ženklai gali pasireikšti tiek per kitus žmones, tiek ir per visai atsitiktinai nugirstus pokalbius, ištartas pavienes frazes, išsireiškimus, net atsitiktines mintis. Net per dainas, kurias niūniuojame  sau, patys to nenorėdami, stovėdami po dušo vandens srove ar važiuojant traukiniu“, - sakė Denise. 

Pašnekovės tvirtinimu, pranašingus  ženklus galima išsiaiškinti, kad ir atsivertus atsitiktinį knygos puslapį ir perskaičius pirmą pasitaikiusią frazę. Aišku, geriau jei ta knyga būtų dvasinio turinio. Tiesa, tie patys ženklai gali būti aiškinami įvairiai. Mat kiekviena tauta turi savo ženklų sistemą, kuri skiriasi nuo kitų. 

Be to, pranašingi ženklai gali pasiekti jus ir per degančios žvakės liepsną arba ateiti su vėjo dvelksmu. Taip pat gali ir prisisapnuoti. Tokio pobūdžio ženklai nurodo tiesiogines sąsajas tarp būsimo įvykio ir žmogaus savijautos. 

„Ženklai turi vieną labai svarbią funkciją – atspindi jūsų vidinę būseną. Pavyzdžiui, tas, kuris galvoja, kad pasaulyje milijardai vienišų žmonių, iš tikrųjų yra pats vienišius ir mato tik vienišus žmones, nors pats to ir nesupranta ar nenori pripažinti. Tai yra tos vienišos būtybės, su kuriomis jam tenka susidurti ir bendrauti ir yra jo vidinės vienatvės atspindys.  Tai, ką mes žinome apie save sąmoningai, tik nedidelė dalis to, kas vyksta mūsų pasąmonėje. Gaunami pranašingi ženklai neretai mums „pasufleruoja“, todėl tikrai nereikia jų ignoruoti. Priešingai - mums belieka suklusti ir įsigilinti į juos“, - aiškino ženklų vingrybes pašnekovė.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))