Gėlės moteriai pagal zodiako ženklus

Kokias gėles padovanoti moteriai kovo 8-osios proga pagal Zodiako ženklus

Specialistai tvirtina, kad augalai ne šiaip sau tapatinami su moterimis. Juk jie, kaip ir dailiosios lyties atstovės, tokie pat gležnūs ir trapūs. O kai kurios gėlės tiesiog neatsiejamos nuo moters asmenybės ir apdovanoja ją būdingais žydintiems augalams bruožais: grožiu, išdidumu, švelnumu, ištikimybe, išmintimi. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo gėlę, kaip savotišką talismaną, saugantį ją nuo liūdesio, pykčio, staigių gyvenimo vingių. Taigi, kokią gėlę ar gėlių puokštę padovanoti savo mylimai moteriai, mamai, kolegei, mokytojai?.. Juk rytoj Tarptautinė moters diena. Taigi, vyrai, sukluskite...šis horoskopas jūsų dėmesiui... 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20) 

Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta ekstravagantišką stilių ir pirmiausiai renkasi ryškias spalvas:  sodriai geltoną, žalią, raudoną, citrinos ar apelsino. Todėl Avino moteris apsidžiaugs gavusi per šią gražią pavasarišką šventę gerberų, lelijų, tulpių, kad ir vieną ryškios spalvos rožę. Užtat ne jos sielos gėlės astros, jurginai, kardeliai, chrizantemos, ramunės, orchidėjos. 

Be to, moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu turi suprasti, kad gėlės skirtos tik joms vienoms.  Todėl dar geriau būtų, jei prie gėlių puokštės pritvirtintumėte ir sveikinimo atvirutę su širdžiai maloniais žodžiais. 

Jautis (balandžio 21- gegužės 20) 

Dauguma Jaučio moterų nori ramybės, tylumos namuose. Jos nemėgsta ginčytis, ypač pakeltu tonu, nepaisant to, kad yra pakankamai iškalbingos. Taip pat Jaučio moterims sunku susitaikyti su išsibalansuotais santykiais. Todėl greičiau nusileis partneriui, mėgins prisitaikyti ar kantriai išlauks, kol viskas pasikeis į gerąją pusę. Beje, Jaučio moteris gali būti ne tik kilni, užjaučianti, bet ir šykšti egoistė. Nepaisant to, šio Zodiako ženklo moterims būdingas paprastumas, pragmatiškumas, intelektualumas, todėl jų priimami sprendimai paprastai būna iš anksto apgalvoti ir teisingi. 

Jaučio moteriai iš esmės tinka dovanoti puokštę iš bet kurių gėlių. Ypač, jei tai būtų rožės, lelijos narcizai, gerberos. Bet tikrai nevertėtų dovanoti orchidėjų, tulpių ir našlaičių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))