Mėnulio fazė

Kaip mus veikia 4 Mėnulio fazės?

Jau nuo seno tyrinėjama, kokią įtaką žmogui turi Mėnulio ciklai. Turbūt ne kartą girdėjote paaiškinimą “juk dabar – pilnatis“, kai kas nors pasielgė gana keistai. Ir vis dėlto, ne tik pilnatis veikia žmones – Mėnulis turi 4 fazes, ir kiekviena jų turi poveikį mūsų organizmui, o kartais ir elgsenai. Žinodami, ko galima tikėtis kiekvienos Mėnulio fazės metu, galime labiau pasirūpinti savo sveikata ir numatyti, kada geriausia imtis naujų darbų, kurie atneštų didžiausią sėkmę.

Pirmoji mėnulio fazė – jaunatis

Jaunaties fazėje Saulė, Mėnulis ir Žemė sudaro vieną liniją, ir Mėnulis tampa praktiškai nematomas. Saulės ir Mėnulio trauka šiuo laikotarpiu labiau veikia Žemę, nes šių dangaus kūnų trauka sumuojasi. Jaunaties fazėje dažniau pasitaiko potvynių ir atoslūgių, ir manoma, kad jaunatis panašiai veikia ir žmogaus organizmą. Teigiama, kad jaunaties fazės metu stimuliuojama viršutinė žmogaus kūno dalis, todėl  sergantys tam tikromis ligomis gali pajusti paūmėjimą. Sustiprėja vitaminų ir įvairių mineralinių medžiagų poreikis, įprasti vaistai gali atrodyti neveiksmingi. Jaunaties fazė yra palanki pradėti sveikiau gyventi, atsikratyti žalingų įpročių, medituoti, tai palankus metas pasimėgauti pirties malonumais, apsilankyti masažo salone, praustis po kontrastiniu dušu. Jaunaties fazės metu galima greičiau išsiugdyti teigiamus įpročius, palanku imtis naujų projektų, keliauti ir tyrinėti. Jei svarstote pradėti laikytis dietos, jaunaties fazė tam tikrai bus palanki. Taip pat rekomenduojama iš organizmo šalinti skysčius ir toksinus.

Antroji mėnulio fazė – priešpilnis

Antrosios fazės metu būna apšviesta dešinioji mėnulio pusė (turbūt pamenate iš mokyklos laikų, kad priešpilnį ir delčią nustatysite mintyse brėždami „kojelę“ prie mėnulio. Ji gali atrodyti kaip raidė „p“ – priešpilnis, arba „d“ – delčia). Priešpilnio fazėje nėra išorinės gravitacijos, nes Mėnulio trauką atsveria Saulė. Teigiama, kad priešpilnio fazėje labiausiai stimuliuojama žmogaus krūtinės sritis. Jei krūtinės srityje yra tam tikrų patologijų, priešpilnio fazėje simptomai gali tapti ūmesni. Šis laikotarpis yra labai palankus organizmo valymui, nes bus galima pasiekti geriausių rezultatų. Priešpilnio fazėje patartina valgyti neriebų, maistą, kuriame gausu vitaminų, gerti daug žaliosios arbatos. Teigiama, kad tai – palankus metas keliauti į kirpyklą, nes nukirpti plaukai ataugs greičiau ir bus sveikesni. Priešpilnio fazės metu rekomenduojama fiziškai ir dvasiškai pailsėti. Jei užsiimate sodininkyste, priešpilnis – palankiausias metas sodinti įvairius augalus. Šiuo laikotarpiu sodinukai iš žemės lengviau pasisavins įvairius mikroelementus, todėl greičiau suvešės. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)