Numerologija

Numerologijos magija: problemą ir nesėkmę įveiksite ištarę skaičių grandinę

Dar Viduramžio išminčiai teigė, kad „Žmogaus likimas – tai ne gyvenimo atsitiktinumai, o pasirinkimas“. Tuo tarpu numerologijos specialistai atrado savo kelią, kaip pasitelkus magiškus skaičius, galima prognozuoti ar net pakeisti savo gyvenimo vingius. Per tą ilgą laiką sukaupta didžiulė darbo patirtis. 

„Magija tam ir yra magija, kad slėptų paslaptis. Todėl aiškinti savo darbo principus nėra prasmės. Mes tiesiog žinome atitinkamų skaičių ir jų derinių reikšmes, su kuriais kasdien susiduriame realiame gyvenime. Iš šalies žvelgiant, tai gana paprasti skaičių kodai. Jų nereikia kaip nors išskaičiuoti, nes tie dalykai buvo išsiaiškinti prieš daugybę metų. O mums belieka tik tuo pasinaudoti“, - vos vos pravėrė savo veiklos „virtuvės duris“  žinoma Rusijoje numerologė Jelena Korovina. 

Vienetas simbolizuoja asmenybę

J.Korovinos teigimu, likimas stengiasi pranešti ar įspėti žmones visokiais ženklais ir signalais, tik reikia mokėti juos iššifruoti. O tų ženklų netenka toli ieškoti, pakanka atkreipti dėmesį į automobilių numerius! „Atidžiau įsižiūrėjus į automobilių numerius, tiksliau, juose sutampančius, iš eilės vienodus skaičius, galite įžvelgti likimo jums siunčiamus ženklus. Be to, esminiais savo gyvenimo posūkiais, žmogus nesąmoningai pats pradeda dažniau  nei įprasta pastebėti atitinkamų skaičių derinius. Belieka tik išsiaiškinti skaičių reikšmes“, - teigė žinoma numerologė. 

Anot jos, kadangi vienetas simbolizuoja asmenybę, todėl, jei ant pravažiuojančio automobilio numerio išvysite iš eilės tris skaičius 111 – rimtas signalas, jog netrukus jus užklups naujovių ir atradimų metas. Būtent tada galite išnaudoti savo sukauptas galimybes, sugebėjimus ir nerealizuotus planus. 

Tuo tarpu dvejetas – emocinės sferos simbolis. Numeris 222 nurodo, kad dabar pirmoje vietoje  turi būti jūsų jausmai. „Jei dabar jaučiate nepasitenkinimą, esate prislėgti ar nusiminę, jaučiate apmaudą ar nuoskaudą – nusiraminkite ir nesielvartaukite. Šis dvejetų trejetukas – tai užuomina, kad prieš jus iškyla vienas svarbiausių uždavinių ir tikslų – neslėpti savo jausmų, negailėti teigiamų emocijų, tačiau reikia daugiau remtis ne logika, o intuicija ir nuojauta“, - aiškino magiškų skaičių reikšmes pašnekovė.

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)
loading...