Kaip apgauti balandžio 1-ąją pagal Zodiako ženklus

Kaip apgauti balandžio 1-ąją pagal Zodiako ženklus

Rytoj balandžio 1-oji – Tarptautinė Melagių ir Juokų diena. Kai kurie atranda pirmojo balandžio pokšto ištakas dar iš Antikos laikų. Tuo tarpu kiti sieja šios dienos šventimą su ХVI amžiaus Prancūzija. Pasakojama, kad Naujuosius metus perkėlus į sausio 1 dieną,  dauguma žmonių pagal nusistovėjusias tradicijas ir toliau pažymėdavo šią šventę kovo  25 - balandžio 1 dienomis. Todėl juos vadino „balandžio pirmosios kvailiais“. Tikėtina, kad dėl šios priežasties ne vienoje Europos šalyje ta diena vadinama būtent „Kvailių diena“. 

Kaip ten bebūtų, bet iki šiol populiaru balandžio pirmąją pokštauti ar apgauti  savo draugus, kolegas, giminaičius. Gyvuoja daugybė įvairių pokštų. Pavyzdžiui,  mergina pasako savo vaikinui, kad laukiasi jo kūdikio. Arba kolegai ant nugaros užkabina baltą popieriaus lapą su juokingu užrašu. Bet galima papokštauti ir daug įdomiau. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir sugebėjimo juokauti rimtu veidu. Kuo originalesnis jūsų pokštas, tuo daugiau laiko prireiks jūsų draugams ar pažįstamiems, kol supras, kas per reikalas. Tuo tarpu mes siūlome jums susipažinti, kaip galima apgauti ar papokštauti balandžio pirmąją su kiekvienu Zodiako ženklu. 

Avinas 

Avino žmonėms pomėgis pokštauti atėjo dar iš mažumės. Bet jei šio Zodiako ženklo atstovas pasakys, kad jūs išsitepėte nugarą baltais dažais arba per petį žingsniuoja tarakonas, arba ausys kyšo iš telefono, vadinasi, prieš jus amžinai vaikas Avinas. Beje, bet jei kas nors pamėgintų su juo panašiai pajuokauti, tai pirma reakcija  - staigiai pašoktų iš vietos ir užsimotų... Tačiau jau po minutės, nuleidęs „garą“ , jis nuoširdžiai pasijuoktų iš savęs ir tuo pačiu įvertintų jūsų sugalvotą pokštą. Nors apgauti šio Zodiako ženklo atstovą galima įdomiai ir visai paprastai. Pavyzdžiui, sugalvokite neegzistuojančio vaisto pavadinimą ir paprašykite jį nueiti į vaistinę. Žinant Avino impulsyvumą, galima tik įsivaizduoti, kaip jis pradėtų aiškintis su farmacininkais, kodėl tokioje solidžioje vaistinėje nėra norimo preparato.

Jautis

Rimtai nusiteikęs ir nuolat bemąstantis Jautis įvertintų jūsų pokštą kaip vien bereikalingą  laiko gaišinimą. Žinoma, jei suprastų, kad buvo apgautas. Nes pakankamai dažnai šio Zodiako ženklo atstovai viska priima už gryną pinigą. Tarkim,  jūs sugalvojote papasakoti  Jaučiui išgalvotą  tokią istoriją: „Žinomas britų psichologijos specialistas Rogeris Gray susikrovė turtus iš vyriškų ašarų. Mat jis iškėlė teoriją, kad vyrai gyvena vidutiniškai beveik dešimt metų trumpiau už moteris dėl to, jog jie užgniaužia savyje savo  jausmus ir emocijas. Todėl psichologas pradėjo rengti kursus, kur  vyrai mokomi išsiverkti. Ir jam tai atnešė nemažai pelno“. Jautis  atidžiai išklausys pirmą kartą girdimą, bet jo akimis, labai įdomią informaciją ir netrukus pats imsis efektyvaus verslo plano ta tema. O paskui, aišku, nė už ką nenorės patikėti, kad tai buvo pokštas. Taigi, jei jums įdomi vyriškų ašarų tema, pajuokaukite su šio Zodiako ženklo atstovais.

Kitas labai senas pokštas, išmėgintas ne vienos kartos, kol Jaučio žmonės - jūsų draugas ar draugė miega, prisiūkite antklodę prie čiužinio. Tiesa, teks kaip reikiant paprakaituoti su adata, o  rezultatas gali ir nepateisinti lūkesčių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)