Zodiako ženklų kerštas

Kaip elgiasi Zodiako ženklai juos pasiuntus... ir kaip jie keršija

Ko gero kiekvienam teko susidurti su situacija, kai artimi žmonės (ir ne tik jie) savo elgesiu arba žodžiais labai įskaudino. Žinia, visada lengviau pakelti fizinį skausmą nei moralinę ar dvasinę nuoskaudą. Ir tai sukelia žmogui apmaudą, jis jaučiasi įžeistas ar  pažemintas. Kas atsitinka po to? Nuskriaustam žmogui norisi kuo greičiau atsilyginti tuo pačiu. Kitas, gal net svarbesnis klausimas: kodėl adekvatūs ir iš prigimties nepikti žmonės  įskaudina vienas kitą? Kaip suprasti, kad žmogus jums atkeršys?.. 

Žinia, kerštas – tai visada sugrąžinama nuoskauda. Atkreipkite dėmesį: būtent sugrąžinama. 

Daug žmonių keršija nesąmoningai 

Psichologijos specialistų tvirtinimu,  gali būti du keršto variantai. 

 Kai žmogus sąmoningai nori atkeršyti kitam ir tam reikalui ruošiasi iš anksto bei tikslingai. Kitas variantas – žmogiškesnis. Tarkim, ne taip suprato vienas kitą, todėl vienas iš jų liko įskaudintas, o po to atkeršijo skriaudėjui. Įdomu tai, kad vis dėlto daug žmonių keršija nesąmoningai, o kartais net nesuvokdami to. Be to, įžeistas ar įskaudintas žmogus galvoja, kad jis „angelas su baltais sparnais“, vos ne šventasis. Iš tikrųjų po kiek laiko tas „šventasis“ grąžina nuoskaudą kitiems, visai nieko dėtiems žmonėms. Tiesa, jis keršija neretai pats to nepastebėdamas, atitinkamai negali to ir kontroliuoti. 

O jums ar teko kada nors „grąžinti nuoskaudą?“. Aišku, tai nereiškia, kad iš keršto reikia padegti ar net susprogdinti buvusio mylimojo ar kaimyno automobilį. Užtenka ir „įkasti“  žmogui žeminančiais ir menkinančiais jį žodžiais. Ypač tai pataikius „reikalingiausiu“ momentu. Juk tai tas pats kerštas. 

Ką čia slėpti, kiekvieno žmogaus gyvenime susiklosto nekasdieniškos ar nestandartinės situacijos. Tarkim, žmogui kažkas nepatiko ir jis pasiuntė jus „ant trijų raidžių“ . Dažniausiai toks akibrokštas užklumpa pasiūstąjį netikėtai, jis netenka žado. Todėl ir jo  reakcija būna įvairi ir neuspėjama. Tai pamėgino išsiaiškinti ir astrologijos specialistai, atitinkamai pagal 12 Zodiako  ženklų atstovų prigimtines savybes, charakterį ir elgesio ypatybes.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))