Numerologija

Numerologijos galia: pagal gimimo datą galite sužinoti kada susituoksite

Palyginti, ne tiek daug laiko praėjo nuo to, kai padedant visagaliui internetui, numerologijos žinios tapo prieinamos visiems. Anot žinomos Rusijoje psichologės, parapsichologės, numerologės Marinos Gubenkos, atsižvelgus į numerologiją, galima ne tik išsirinkti tinkamą sau partnerį pagal charakterį, bet ir išvengti nelaimingų santuokų. „Nerasite geresnio „rentgeno“, norėdami pažvelgti į žmogaus vidų, pamatyti jo „povandenines sroves“ ir visus jo „skeletus spintoje“, - teigė numerologė. 

Numerologija - bene patikimiausias „prietaisas“, suteikiantis ne tik išsamią informaciją apie žmogų, bet ir  padedantis atsakyti į visus rūpimus klausimus. Tarkim, ar būsite laimingi su tuo žmogumi santuokoje? Taip pat ir galimybė įvertinti save, kaip potencialų partnerį. Taigi, iš tikrųjų verta atkreipti dėmesį į numerologijos mokslą, norint ne tik ilgalaikių santykių, bet ir tvirtos, harmoningos šeimos, kur už savo vyro jaustumėtės kaip už mūro sienos. 

Žinia, numerologija neatsiejama nuo skaičių, todėl neverta net abejoti dėl jų daromos įtakos kiekvieno žmogaus asmenybei. „Skiriamas vienas pagrindinis ir bene reikšmingiausias rodiklis - žmogaus gimimo data, pagal kurią ir galima išsiaiškinti, ko merginai reikia ir ko ji ieško. Kitaip tariant, ar jai reikia žvalgytis savo princo dramos teatre, bibliotekoje ar karaoke kavinėje. Svarbiausia, būsimam uošviui neteks „mediniu“ balsu klausti kandidato į žentus: „Ką jūs galite pasiūlyti mano dukteriai?“, - tvirtino M.Gubenka.

Šeimos pamatų tvirtumas priklauso nuo poros gimimo datų

Be to, M. Gubenkos tvirtinimu, norint, kad santuokoje netrūktų meilės, santarvės, abipusio supratimo ir palaikymo, verta pasidomėti ir savo išrinktojo bei būsimo vyro gimimo data. Mat numerologijos specialistai laikosi vieningos pozicijos: ar bus tvirti santuokos ir šeimos pamatai priklauso nuo poros gimimo datų ir pagal principą: „Lyginis-nelyginis skaičius“. „Taigi, jei jūs ir jūsų išrinktasis gimėte lyginę mėnesio dieną (2-ą, 4-ą, 6-tą ir taip toliau), vadinasi, jums labai pasisekė.Galite drąsiai leisti savo meilės laivą į jūrą, ne jam nebaisios jokios audros ir smarkus bangavimas, kadangi tokia porą lydės tarpusavio supratimas ir palaikymas“, - patikino numerologė. Jos manymu, o ir kilus ginčams ar nesusikalbėjimams, juos visada pavyks išspręsti taikiai, be pašalinių įsikišimo. Taip pat išsiilgusioms stabilumo, pastovumo, ilgalaikių, taikių bei ramių santykių, geresnio vyro neras nė su žiburiu. Vienintelis bet... Tokioje santuokoje greičiausiai nepavyks išvengti nuobodulio bei monotoniškumo.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))