Nusikaltėliai pagal Zodiako ženklą

Tarp kurių Zodiako ženklų daugiausiai nusikaltėlių, taip pat žudikų ir prievartautojų

Prieš kiek laiko JAV Federalinių tyrimų biuras (FTB) paviešino įregistruotų ir išaiškintų  nusikaltimų statistikos duomenis. Jais pasinaudojo astrologai atlikę savo tyrimą. Ir paskelbė išvadas, priklausomai nuo nusikaltimo pobūdžio ir nusikaltėlio Zodiako ženklo. Anot astrologų, Zodiako ženklas, po kuriuo gimė žmogus, gali tiesiogiai nuteikti jį atitinkamam nusikaltimo tipui rašo, - astrotheme.com. 

Šio ženklo žmonės žinomi kaip serijiniai žudikai

Žinia, Zodiako ženklai priklauso keturioms stichijoms: Oro – Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės. Vandens – Vėžys, Žuvys ir Skorpionas. Ugnies – Avinas, Liūtas ir Šaulys. 

Žemės -  Ožiaragis, Jautis ir Mergelė. 

Anot astrologų, atlikusių šį tyrimą, iš trijų Ugnies stichijos ženklų Šaulys apibūdinamas kaip turintis didelės kriminalinės nusikalstamos patirties, todėl jį sunkiau sugauti ir suimti. Avino ženklo atstovas paprastai būna ginkluotas. Liūto žmonės ypač pavojingi. Tuo tarpu iš trijų Oro stichijos ženklų, Svarstyklės turi didžiausios nusikalstamos patirties bei įgūdžių. Šio ženklo atstovai  taip pat būna ginkluoti ir labai pavojingi. 

Dvyniai dažnai būna susiję su atsitiktiniais sukčiavimo atvejais, o Vandenis paprastai įvykdo nusikaltimus iš keršto. 

Tarp Žemės stichijos atstovų Jautis apibūdinamas kaip temperamentingas ir linkęs rizikuoti ženklas. Mergelės ženklo žmonės paprastai būna ginkluoti, o Ožiaragio - universalūs nusikaltėliai. 

Tuo tarpu tarp Vandens stichijos atstovų Vėžys – bene pavojingiausias nusikaltėlis iš visų Zodiako ženklų. O Žuvys išsiskiria  nervingumu, baime darant nusikaltimus. 

Taip pat remiantis informacija, gauta iš FTB, Vėžio ženklo atstovai yra vieni iš dažniausiai sulaikomų nusikaltėlių. Tuo tarpu Jaučio atstovai įvykdo daugiausiai nusikaltimų. Taip pat Vėžio ženklo žmonės žinomi kaip serijiniai žudikai. Jie neretai palieka „braižą“ ant savo aukos kūno. Tai ir skiria juos nuo kitų žmogžudžių. Be to, tarp šio Zodiako ženklo žudikų nemažai nestabilios psichikos ir neretai būna nepakaltinami.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)