Kaip vyrai gamina valgį pagal Zodiako ženklus

Kaip vyrai gamina valgį pagal Zodiako ženklus

Visuomenėje sklando dvi skirtingos nuomonės apie šeimininkaujančius virtuvėje vyrus: „Vyrai – geriausi virėjai“ ir „beždžionė su granata“. Bet kas sakė, kad „beždžionė su granata“ nemoka gaminti valgį? 

Kai vyras virtuvėje – šventė namuose 

Kai vyras iškyloje pradeda kapoti malkas, užkuria laužą ir ruošiasi kepti šašlykus, jis – nuostabus, primena mačo. O jei dar jo kiek prikimęs balsas ir pora šviežių įbrėžimų perbraukus iešmui – moterys ištirptų kaip plombyro ledai. Jas užplūstų hormonų bangos ir noras nedelsiant viską atiduoti jam iš karto, kas liko nuo mergaitiškos nekaltybės. Tiesiog ten pat gamtoje, ant skruzdėlyno. O skvarbios mintys neduoda ramybės. Su tokiu galima ir palapinėje gyventi, kur nebaisios jokios krizės ir bankų griūtys.  

Pats nuostabiausias mokantis gaminti valgį vyras.  Konkurentai su visomis dešrelėmis, pagamintomis iš jaunos celiuliozės mėsos lieka gale.  Vyrai moka ruošti valgį linksmai ir džiaugsmingai. Kai vyras virtuvėje – šventė namuose. Bet kurį produktą sukapoja (būtent sukapoja, o ne pjausto)  maždaug į tris dalis. Tiesa, dvi iš jų paskui išmetamos. Bet ar tai svarbu, kai prie puodų tikrų tikriausias virtuvės šefas. Visi ingredientai dedami iš akies. Kokios kulinarijos knygos? Ką jūs, juokaujate...  Įmesti šiek tiek to, pridėti truputėlį ano. Vyras virtuvėje nesiblaško. Jis ramus kaip samurajus ir šykštus judesiais kaip minuotojas sporgdintojas. Vyras neperrinkinėja po lapelį žalumynus. Tiesiog pakiša po čiaupu, sukapoja jas kaip malkas ir suverčia į didžiausią dubenį. O  jei galų gale paaiškės, kad jame žalumynų aiškiai per mažai, tai jau jų problema. Reikia pirmiau galvoti, prieš lendant po peilio ašmenimis.  

Vyras kaip geras karvedys: mūšyje neskaičiuoja patirtų nuostolių. Taip pat ir bulvių lupenas, nes tai jau ne bulvės. Tegul guli ant stalo jei nesiprašo į atliekų kibirą.

Gaminimo procesui artėjant pabaigos link, virtuvė atrodo maždaug taip: tarsi joje būtų susprogdintas atliekų surinkimo sunkvežimis. Bet vyrą tai nejaudina. Svarbiausia, kad jau kunkuliuoja puode bulvės, keptuvėje šokinėja kotletai arba žuvis. Ir nuostabiai kvepia visi namai, o išvien atvilnija ir jo balsas: „ Ateik, brangioji, valgyti. Tik vietą pravalysiu lėkštei pastatyti!“ O virtuvę jis sutvarkys paskui arba kada nors. 

Tiesiog dievinu mėgstančius gaminti valgį vyrus. Įsivaizduoju, kaip prieinu prie jo ir parodau kurį nors sudėtingą receptą. Jis įvertinančiai perbėga jį akimis, šiek tiek šypteli ir sako: „Taip, galima pamėginti, bet triufelių aliejaus geriau nereikia. Mat jis susiliejęs su koriandro aromatu suteiks nemalonų skonį“. O atėję svečiai ragauja ir verkia iš laimės supratę, kad iki tol nepatyrė, ką reiškia tikras valgis...  Vis dėlto, kaip gamina patiekalus vyrai pagal Zodiako ženklus?

Avinas

Šio Zodiako ženklo vyrai gamina valgį neblogai, bet tiktai tą, kas jiems patinka. Bet apsaugok, Viešpatie, jei tai bus sveiko maisto patiekalas. Žinomas ne vienas atvejis, kai Avino vyras sugebėjo išvirti ant garų dešimtį steikų (kepsnių) iš lašišos! Jo akimis, taip pagamintas maistas - daug sveikesnis ir naudingesnis! Ir nelaimė moteriai, nesidalijančiai su Avinu nuostata, kad kūnas – tai  sielos tvirtovė. Todėl jame turi būti viskas puiku. Vadinasi, šiandien pietums bus salierų sriuba, gysločių vyniotinis ir kokteilis iš  proteino miltelių. Bet, panašu, kad tarp Avino Zodiako ženklo vyrų nemažai gurmanų ir sibaritų, todėl kepa omletą su lašinukais ar sviestu.

Jautis

Šio ženklo vyrai – raguoti ir tvirti kaip plienas sutvėrimai. Savo aštriais ragais gali išversti iš kojų dešimtis matadorų. Nebijo nei kancerogenų, nei cholesterolio. Jaučio vyras ruošia valgį su entuziazmu ir jaučia didelį malonumą, jei patiekalo energetinė vertė ne mažiau kaip 500 kilokalorijų. Išeina, kad pirmiausiai pavojus tyko ne Jaučio, o jo šeimos narių. Todėl dietos laikymasis labiau primins kankinimo priemonę. Paklauskite savęs: „O gal  geriau tapti sūrvalge, vegetare, „skrandininke“ ar apskritai alergiška maisto produktams?  Visa tai praras prasmę, kai prieš jus priklaups šio ženklo vyras, išties šakutę, persmeigtą jaučio liežuviu, ir švelniai pasakys: „Dar kąsnelį“.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)