Seksuali profesija

Kokių profesijų atstovai kutena mūsų fantazijas

Būna ir taip, kad, susipažinus su žmogumi, pirmasis įspūdis – nieko ypatingo: simpatiškas, nekvailas, bendraujantis. Bet, kai sužinome jo profesiją – oi kaip viskas pasikeičia… Tiesa? Taip yra todėl, kad tikrai egzistuoja sąrašas profesijų, kurių atstovai mums dėl kažkokių priežasčių tampa seksualesni ir patrauklesni. Tik kiekvienam skirtingai.

Žinoma, negalima teigti, kad bet kuris žmogus, dirbantis mus jaudinantį darbą, jau savaime bus seksualus. Bet jei neturėsime konkretaus asmens galvoje, o leisime sau pafantazuoti, tada nesunku pamiršti seną ir akiniuotą senmergę pradinių klasių mokytoją, nes jos vieton stoja jauna ilgaplaukė gražuolė, šelmiškai žvelgianti pro stilingų akinių viršų nepaklusniam paaugliui tiesiai į akis…. Ir kuris gi dabar jau suaugęs nepaklusnusis neprisimena tų aukštakulnių batelių kaukšėjimo ilgu koridoriumi?

Mokytojo, dėstytojo, lektoriaus profesija daugeliui vyrų ir moterų atrodo seksuali. Žmogus, apdovanotas gebėjimu keletą valandų kalbėti įdomiai ir nenuobodžiai, kelia susižavėjimą. Moterys myli ausimis. Vyrams mokytoja įkūnija valdžią ir griežtumą, o jos gebėjimas vadovauti kartais nenusileidžia didžiausių korporacijų vadovams. Mokytoja privalo savyje suderinti visiškai priešingas savybes – motinos švelnumą ir valdingos moters galią. Tad nenuostabu, kad toks kontrastas pakeri vyrus nuo pat mokyklos suolo. O gal tokiam požiūriui į pedagogus ,,pasitarnavo” vyresnei kartai gerai žinomi senieji vokiečių erotiniai filmai ,,Moksleivių pasakojimai”…?

Gydytojai ir medicinos seselės užima pirmąją vietą tarp seksualiausiųjų. Tik iš karto išbraukiam stomotologus ir ginekologus. Jie kažkodėl neatrodo patrauklūs nei moterims, nei vyrams. Šiap jau medikai – didvyriai, herojai, kasdien gelbstintys žmonių gyvybes. Vyrus traukia (kad ir nesąmoningai) išskirtinai moteriškos savybės: gebėjimas negailint jėgų rūpintis kitais, geraširdiškumas, gerumas. O kur dar gydytojams paprastai būdingąs griežtumas ir intelektas. Neįtikėtinai seksualus ir patrauklus paveikslas. Ne veltui būtent medicinos seselės kostiumas populiariausias suaugusiems skirtose parduotuvėse.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))