Sapnai pagal zodiaką

Į kokius sapnus verta atkreipti dėmesį kiekvienam Zodiako ženklui

Kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų sapnuoja tik jam būdingus sapnus. Žinia, Neptūno planeta daro įtaką sapnams, todėl tie  ženklai, kurie yra šios planetos įtakoje, gali sapnuoti pranašiškus sapnus. Astrologų tvirtinimu, sapnai – tai ir planetų, žvaigždžių, šviesulių išsidėstymo atspindys. Todėl jie visada tampa savotiškais laidininkais žmonėms sapnuojant sapnus. 

Sapnai – mūsų pasąmonės atspindys 

Ekstrasensai ir magai tvirtina, kad sapnas gali padėti numatyti ateitį, įspėti dėl tykojančių pavojų ir net padėti priimti vieną ar kitą konkretų sprendimą.  Bet ar visais sapnais galima tikėti? Astrologų įsitikinimu, sapnus reikia aiškintis priklausomai  po kuriuo Zodiako ženklu gimęs žmogus. Mat kiekvienam Zodiako ženklui ir jų atstovaujamai  stichijai skiriami savi, tik jiems būdingi simboliai ir ženklai. Pavyzdžiui, jei Avino žmonėms sapnuoti vandenį reiškia ligas, tai Vėžiui toks pats sapnas žada pinigus. 

Sapnai – mūsų pasąmonės atspindys, nes sapnuose neretai ilsimės, atsipalaiduojame, atsikratome per dieną patirtų stresų. Bet gyvuoja ir pranašiški sapnai. Ko gero taip pat ne visi žino, kad Zodiako ženklų pranašiški sapnai turi skirtingas reikšmes. Taigi, į kokius sapnus verta atkreipti ypatingą dėmesį kiekvienam Zodiako ženklui? Ką besusapnuotumėte, pirmiausiai visada klausykite savo vidinio balso ar intuicijos, nes tai gali padėti išspręsti net ir gana sudėtingas problemas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)