Piršlybos - Zodiako ženklai

Kaip elgiasi Zodiako ženklų atstovės joms pasipiršus

Ko gero pats populiariausias būdas pasipiršti merginai ar moteriai - priklaupus ant vieno kelio ir  užmovus žiedą ant piršto pasakyti jai: „Tekėk už manęs“. Bet gal ne visi žino, kad yra daugybė kitų būdų pasipiršti mylimajai, kurie laikomi tradiciniais kitose pasaulio šalyse. Vienaip ar kitaip, bet  iki šiol tvirtai laiko savo pozicijas tradicija, kad turi vyras pasipiršti merginai. Bet gal kuri iš jūsų priklausote toms moterims, kurios pavargo nuo nežinomybės  ir „kybojimo ore“ dėl savo mylimo žmogaus neryžtingumo. Užtat ilgai laukusių ir vis dėlto sulaukusių šio momento dailiosios lyties  reakcija gali būti labai netikėta: ne tik įdomi, originali, bet ir neadekvati. 

Dailioji lytis skirtingai reaguoja į geidžiamiausią frazę 

 Bet pirmiausiai apie tai, kaip peršasi savo mylimosioms kai kurių šalių vyrai. Kalbama, kad, pavyzdžiui, Anglijoje vasario 29 –oji laikoma diena, kai moterys išsivaduoja iš tradicijų, nustatytų normų bei stereotipų ir pačios parodo iniciatyvą, kad vyrai vestų jas. Kodėl būtent tą dieną? Ogi todėl, kad ši diena priklauso keliamiesiems metams. Tai yra būna tik vieną kartą per ketverius metus. Kol pasaulio stiprioji lytis suka galvą kaip čia įspūdingiau pasipiršus savo mylimai moteriai ar merginai,  Korėjos vyrai prie šio reikalo prieina gana paprastai. Jie tiesiog paleidžia pora didelių žąsinų prieš mylimosios namų langus. Tai ir yra ženklas, kad nori ją vesti. Išeina, kad žąsys atlieka tą pačią funkciją, kaip ir ištaigingas žiedas su deimantais?.. 

Tuo tarpu Ispanijoje vaikinas pasipiršęs merginai užmauna ant jos piršto žiedą ir išgėręs iš taurelės  sudaužo ją. Tai reiškia, kad procesas pajudėjo ir kelio atgal jau nebėra. Po to būsimasis jaunikis  užlipa ant taurelės dešine koja ir sušunka svečiams: „Palinkėkite mums laimės ir sėkmės!”. O jauni vyrai Suomijoje, prieš pasipiršdami mylimai merginai, turi būtinai mokėti šaudyti strėles. Tai reiškia, jei jis yra puikus medžiotojas, vadinasi, bus geras ir šeimos maitintojas. 

Gegužė – sužadėtuvių metas. Ne viena mergina ar moteris kavinėje ar savo namuose išgirsta tarp dailiosios lyties atstovių geidžiamiausią frazę: „Tekėk už manes?“. Tačiau pagal būsimos nuotakos balso intonacijas, jų garsumą bei veido išraišką ir elgesį visai nesunku nuspėti, kokio atsakymo galima tikėtis iš kiekvienos Zodiako ženklo atstovės.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)