Kaip Mėnulio planeta daro įtaką Zodiako ženklų įsidarbinimui

Kaip Mėnulio planeta daro įtaką Zodiako ženklų įsidarbinimui

Žinia, susirasti mėgstamą ir gerai apmokamą darbą – labai nelengvas darbas. Žinomos Rusijoje astrologės, parapsichologės, numerologės ir ekstrasensės Julijos Mečnikovos tvirtinimu, Mėnulio planeta daro stiprią įtaką ne tik žmogaus asmenybei, bet ir jo socialinėms reikmėms. Pavyzdžiui,  įsidarbinant. Tai yra priklausomai nuo Mėnulio buvimo kiekviename Zodiako ženkle bei tos planetos ciklo dienų ir kitų dalykų gali pasisekti arba nepasisekti susirasti norimą darbą. 

Sukčiai išvilioja pinigus būtent tomis dienomis 

„Pirmiausiai supažindinsiu su bendra sistema, suteikiančia galimybę išsirinkti tinkamiausią dieną norintiems sėkmingai praeiti susitikimą ir pokalbį su potencialiu darbdaviu bei gauti geidžiamas pareigas“, - teigė J. Mečnikova. Anot jos,  bet kurio žmogaus emocinei būsenai daro įtaką Mėnulio dienos, jo fazių pokyčiai ir kiti astrologiniai procesai. Pavyzdžiui, per pilnatį jautresni žmonės būna labiau pažeidžiami, linkę į agresyvumą ir konfliktus, apskritai nenuspėjamą elgesį, net savižudybę.  O tie, kurie skundžiasi sąnarių ligomis gali patirti nemalonius fizinius pojūčius: pradeda „laužyti kaulus“, gelti kojas ir rankas. Tačiau pirmomis ir paskutinėmis Mėnulio ciklo dienomis žmogus paprastai jaučia, kad neturi jėgų, energijos, sveikatos. Be to, gali lengvai pasiduoti manipuliacijoms, apgavystėms. „Atkreipkite dėmesį, kad sukčiai ir aferistai, kurie dažnai yra ir geri psichologai, apgaudinėja žmones ir išvilioja iš jų pinigus būtent tomis dienomis“, - patikino pašnekovė. Jos teigimu, neigiami veiksniai atsispindi ne tik tarpusavio santykiuose artimoje aplinkoje, bet ir su tikėtinais darbdaviais. Taigi, kaip ne tik sėkmingai įsidarbinti Zodiako ženklų atstovams, bet ir koks darbas jiems labiausiai tinka ir netinka žvelgiant iš astrologijos pozicijos. 

4 ir 7 Mėnulio dienos 

Tomis dienomis pirmiausiai reikia trumpai ir aiškiai sau pasakyti ko norite, sutelkti dėmesį ties savo profesionalumu, žiniomis, patirtimi bei kitais pranašumais ir norimo atlyginimo dydžio. Tai yra aiškiai įvardinti  skaičius. Tai turi padaryti nemažą poveikį ar įtaką darbdaviui, priimant savo sprendimą. 

10 ir 11 Mėnulio dienos 

 Šios dienos labiau būna palankios norintiems įsidarbinti stambiose įmonėse, koncernuose, taip pat didelės svarbos valstybinėse institucijose, kur numatyta ir perspektyva kilti karjeros laipteliais ar net ilgainiui užimti pakankamai aukštą postą. Be to, bus ne tik stabili darbo vieta, bet ir didėjantis atlygis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)