Būsto remontas pagal Zodiako ženklus

Būsto remontas pagal Zodiako ženklus: kurios statybininkų pareigos tinka kiekvienam

Ko gero gyvuoja tik vienintelė „stichinė nelaimė“, kurios nesiima gelbėtojai. Tai – būsto remontas. Nepaisant to, ji ir toliau nenustos būti „ypatinga situacija“ - ne mažiau įtempta nei kopimas į aukščiausio pasaulyje kalno viršukalnę. Sakoma, jei ruošiesi naujam remontui, tai akimirksniu gali priminti kančią ir penkių, septynių metų senumo įvykiai, susiję su remontu...  Todėl norint, kad „stichinė nelaimė“ baigtųsi be aukų ir sugriovimų, pravartu kiekvienam  Zodiako ženklui žinoti savo pareigas, atliekant remonto darbus savo namuose. 

Avinas 

Раgalbinis darbininkas 

Šis Zodiako ženklas - aktyvus Marso planetos globotinis. Iš tikrųjų pasirengęs imtis bet kurio darbo pradėjęs remontą: pradedant baldų perstatymu, baigiant sienų išgriovimu. Be to, Avinas visada pradeda darbuotis su didžiuliu entuziazmu, netausodamas jėgų.  Tiesa, tas perdėtas veržlumas ir energija trunka neilgai. Todėl norint, kad  įsikarščiavęs Avinas nesugriautų to, ką padarė, jam reikalinga vadovaujanti ir nurodanti ranka. Tiksliau, jo antrosios pusės ar kito giminaičio prilaikanti ranka. Be to, Avino žmonės nėra pretenzingi ar priekabūs ir paprastai lieka patenkinti remonto darbais, atliktais jų pačių rankomis. Nors butas gali priminti ir spartiečio kario namus. 

Аstrologinis patarimas Avinui: Vis dėlto geriau būtų, jei didelio kruopštumo reikalaujamus darbus, kaip antai,  išlyginti sienas, nugramdyti senus  grindų dažus, pravesti laidus patikėtumėte profesionalo rankoms. 

Jautis 

Mūrininkas 

Jis priklauso statybininkų kategorijai, ilgam užvedančiam „varikliuką“, bet lėtai važiuojančiam. Nepaisant to, visada pasiekia galutinį punktą. Jautis – labai atsakingas asmuo, todėl jam galima patikėti ir itin svarbius remonto ar statybos darbus. Pavyzdžiui, kloti pamatus, mūryti sienas. Tiesa, jis neretai dirba vangiai ir mėgsta patinginiauti. Todėl, jei šeimos nariams pavyko jį įkalbėti pradėti remonto darbus – vien tai didžiulis pasiekimas. Nes po remonto butas atrodys skoningai, šiuolaikiškas, jaukus ir stilingas. Nors jo paties rankomis įrengtos šildomos grindys ir valdomas buto apšvietimas pulteliu, atsisuks prieš jį patį: nebereikės keltis nuo minkštasuolio. Žinia, tai tikrai ne į sveikatą. Beje, Jautis sugeba, palyginti, nebrangiai atlikti remontą, nes taupo kiekvieną vinį! 

Аstrologinis patarimas Jaučiui: Negailėkite pinigų savo būsto remontui. Nes perdėtas taupumas visada atsiliepia galutiniam rezultatui. Tai yra, greičiau priartindamas kitą remontą, vadinasi, ir naujas išlaidas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))