Liepos mėnesio horoskopas 2020

Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dauguma Zodiako ženklų liepos mėnuo nebus ramus. Jie susidurs su įvairiomis problemomis. Gresia barniai šeimoje, konfliktai su draugais ir kolegomis, materialiniai sunkumai. Kad įveiktų juos, teks išeikvoti nemažai jėgų. Geriau vadovautis savo sveiku protu., o ne kitų patarimais.

Vasaros vidurys bus idealus metas pamąstyti apie savo ateities planus. Atsiras galimybė lengvai nutraukti santykius su nereikalingais žmonėmis ir užmegzti naujas pažintis, kurios galės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Liepos mėnuo – tinkamas laikas poilsiui. Patartina ilsėtis aktyviai, sąmoningai saugant santarvę su artimaisiais, nes šį mėnesį kils daugiau nesusipratimų šeimose. Kiekvienas norės pasirūpinti pirmiausia savimi, dėl to kentės šeimos biudžetas.

Vasaros viduryje vis dar reikės saugotis infekcijų, vengti žmonių susibūrimų ir nevalgyti įtartino maisto.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Liepos mėnesį Avino laukia permainos, kurios jam patiks. Su pokyčiais bus susiję nesusipratimai šeimoje, nes Avinas darys spaudimą artimiesiems. Ypač komplikuoti bus santykiai su jaunesniąja karta. Tėvams reikės parodyti kantrybę ir išmintį, kad bendravimas su vaikais nepasunkėtų.

Dėl konfliktų šeimoje Avinas galės laiku nesureaguoti į naudingus pasiūlymus darbe, kas neigiamai atsilieps jo finansinei padėčiai.

Liepa – puikus mėnuo atostogoms su šeima. Pakeitęs aplinką ir atsipalaidavęs Avinas pataisys santykius su savo artimaisiais, išsivaduos nuo jį kankinusių galvos skausmų , atsikratys nervinės įtampos ir pailsės nuo streso.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Liepos mėnesį Jautis norės praleisti ramioje aplinkoje, tačiau jam nepavyks to padaryti. Darbe jo laukia daug sunkių užduočių. Jeigu Jautis jas sėkmingai įveiks, tai galės tikėtis pasilypėti aukščiau karjeros laiptais, tada ir jo finansinė padėtis pagerės. Todėl Jaučiui apsimoka vasaros viduryje sutelkti visas jėgas ir pademonstruoti išskirtinį darbingumą.

Deja, nuolat užsiėmęs darbe, Jautis galės pabloginti ir taip sudėtingus santykius su savo antrąja puse. Dėl to jam derėtų iš anksto paaiškinti mylimam žmogui, į kokią padėtį jis pateko. Tik atvirai bei nuoširdžiai pasikalbėjęs galės išvengti nuoskaudų ir barnių.

Liepos mėnesį Jaučiui reikėtų tausoti savo virškinimo sistemą, sveikai maitintis ir vengti alkoholio.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Liepos mėnesį Dvynių laukia įtemptas darbas. Terminai spaus, vadovai reikalaus rezultatų, o kolegos nebus nusiteikę ateiti į pagalbą. Namuose taip pat užgrius problemos. Šeima bus nepatenkinta, kad Dvyniai per daug užsiėmę darbe, reikalaus dėmesio, kurio jie fiziškai nepajėgs skirti.

Vienišiems Dvyniams asmeniniame gyvenime seksis geriau. Jie užmegs įdomių pažinčių, eis į romantiškus pasimatymus, gal net pradės tarnybinį romaną.

Vasaros viduryje Dvyniai gali patekti į sunkoką finansinę padėtį, tačiau jaudintis dėl to nereikėtų – jiems į pagalbą ateis ištikimi draugai ar šiaip geri žmonės.

Liepos mėnesį Dvyniams patartina užsiimti plaukimu. Šis sportas padės išsivaduoti nuo nugaros ir sprando skausmų.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Liepos mėnesį Vėžys daug laiko skirs bendravimui su artimaisiais ir draugais. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai daug keliaus, važinės į komandiruotes, susitikimus su klientais ir partneriais, savaitgaliais rengs iškylas į gamtą.

Susituokusiam Vėžiui jo antroji pusė pateiks malonų siurprizą, kuris dar labiau sustiprins jų ryšį.

Vienišas Vėžys turės galimybę sutikti savo likimą labai netikėtomis aplinkybėmis, tik jam būtina išlįsti iš savo kiauto ir pradėti intensyviai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis.

Vėžio meilės reikalai klostysis puikiai, tačiau apie draugystę to pasakyti negalima. Dėl skolos gali nutrūkti santykiai su geriausiu draugu. Ir šio išsiskyrimo iniciatorius bus būtent skolininkas. Jeigu dar ne per vėlu, patartina nesiskolinti ir neskolinti jokių pinigų draugams.

Šią vasarą Vėžys turėtų susirūpinti savo imunine sistema ir užsiimti jos stiprinumu. Dažni nuotaikų svyravimai gali būti skydliaukės sutrikimų požymis. Tokiu atveju reikėtų pasikonsultuoti su endokrinologu.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liepos mėnesį Liūtas, bendraudamas su kolegomis ir artimaisiais, stengsis būti nepaprastai geras ir pasiaukojantis. Suprantama, visiems bus labai malonus jo dėmesys ir rūpinimasis . Jeigu Liūtas ir toliau laikysis tokios taktikos, tai visi pripras prie jo gerumo ir su džiaugsmu perkels visas savo problemas ant stiprių Liūto pečių. Žinoma nereikėtų atsisakyti padėti kitiems, tačiau tą reikia daryti tik tada, kai kiti prašo.

Kad mėnesio pabaigoje darbo rezultatai būtų geri, per daug atsipalaidavusiam Liūtui reikės pasistengti atkakliau, ryžtingiau ir nesiblaškant siekti užsibrėžto tikslo.

Asmeniniuose santykiuose taip pat rekomenduojama Liūtui parodyti savo tvirtą charakterį, ypač šeimos narių atžvilgiu.

Vienišam Liūtui reikėtų pasistengti suartėti su vienu asmeniu iš draugų rato. Gali užsimegzti ilgalaikis romanas.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Liepos mėnesį Fortūna bus palanki tiems, kurie ja tiki, todėl Mergelei patartina pamiršti visas abejones ir aukštai iškelta galva judėti pirmyn, nesigręžiojant į praeitį. Be abejonės, sunkumų kelyje pasitaikys, bet jie bus minimalūs.

Vasaros viduryje Mergelei reikėtų padirbėti sus savimi ir pakeisti požiūrį į viską, kas ją neramina ir slegia. Pats laikas nutraukti bendravimą su nemaloniais asmenimis, kurie ja tik naudojasi ir nieko neduoda mainais. Tai padaryti reikia staiga, nesibaiminant galimų pasekmių.

Asmeninis Mergelės gyvenimas liepos mėnesį kunkuliuos nuo įvykių. Net šeimą turintys aukštos moralės šio Zodiako ženklo atstovai nebus apsaugoti nuo netikėtų aistros kibirkštėlių. Svarbiausia bus nepamesti galvos ir nepriimti pernelyg skubotų sprendimų.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Liepos mėnesį Svarstyklėms daugiausia rūpesčių kels buitinės problemos, kurias jos galės įveikti tik su artimųjų pagalba. Bus svarbu iš anksto sudaryti aiškų darbų planą, kad paskui visi galėtų jį vykdyti pagal punktus ir nesiblaškyti.

Svarstyklėms teks savarankiškai užsiimti medžiagų pirkimu būsto remontui arba statyboms. Patartina iš anksto pataupyti netikėtoms išlaidoms, kad paskui netektų likti be pinigų, juo labiau kad vasaros viduryje joms nepavyks gauti didelių pajamų.

Liepos mėnesį Svarstyklėms reikėtų vengti bet kokių ginčų su kolegomis, kitaip jos galės pakirsti ne tik savo autoritetą kolektyve, bet ir sveikatą.

Vasaros viduryje Svarstyklėms derėtų saugoti savo nervus, daugiau ilsėtis ir atsisakyti naktinių pasilinksminimų.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Liepos mėnesį Skorpioną užgrius rūpesčiai iš visų pusių – problemos darbe, šeimoje, buityje. Neliks laiko net ištrūkti į susitikimą su draugais, į kiną su mylimu žmogumi ar prie ežero pažvejoti, pasimaudyti. Ir vis tiek bus verta skirti laiko poilsiui, kad išsaugotų sveikatą ir nereikėtų likusios vasaros sugaišti vizitams pas gydytojus ir gulėjimui lovoje.

Darbe Skorpionas gaus įdomų pasiūlymą. Nepatartina skubotai sutikti su viskuo. Reikėtų gerai pasverti visus „už“ ir „prieš“, tik tada duoti galutinį atsakymą. Vasaros viduryje negalima palikti be priežiūros pradėtų svarbių projektų, kitaip juos greitai „nugvelbs“ sukti kolegos ir prisiims visus laurus sau.

Meilės fronte taip pat reikėtų būti atidžiam. Antroji pusė jau pasiruošusi ryžtingam žingsniui, kuris gali labai nepatikti Skorpionui, todėl reikia ją aplenkti ir pasistengti išsaugoti ryšį.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulys liepos mėnesį bus kaip visada mielas, žavingas ir aktyvus, todėl galės lengvai siekti užsibrėžtų tikslų darbe. Jis sugebės sudaryti svarbią sutartį, kuri ateityje atneš nemažą pelną ne tik visai įmonei, bet ir pačiam Šauliui.

Vasaros vidurys šio Zodiako ženklo karjerai bus palankus metas, tačiau asmeniniuose santykiuose kils nemažai sunkumų. Galimas konfliktas su artimu žmogumi dėl Šaulio nenorėjimo leistis į kompromisus. Su draugais taip pat gali kilti nesusipratimų, susijusių su pinigais.

Liepos mėnesį Šauliui reikėtų pasistengti suvaldyti savo emocijas – taip jis išvengtų daugybės nemalonumų.

Nusiraminti ir išsivaduoti nuo streso jam padės trumpas poilsis prie vandens arba savaitgalio iškyla į gamtą. Beje, savaitgalius jam geriausiai praleisti su savo šeima.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Liepos mėnesį Ožiaragiui patartina saugoti finansines paslaptis ir stengtis su niekuo nekalbėti apie pinigus, kitaip vasaros pabaigoje jis gali likti be santaupų.

Liepa Ožiaragiui bus materialinės gerovės augimo metas. Tai suteiks jam daugiau pasitikėjimo. Jis galės užtikrintai bendrauti ir su viršininkais , ir su verslo partneriais, ir su priešingos lyties atstovais.

Šeimą turintis Ožiaragis pasiryš įteikti savo antrajai pusei brangią dovaną, apie kurią ji galėjo tik svajoti.

Vienišas Ožiaragis išdrįs prisipažinti simpatiškam asmeniui, kuris jį seniai traukia, apie savo jausmus.

Vasaros viduryje Ožiaragio sveikata bus gera, jo energija liesis per kraštus. Jam bus naudinga užsiimti vandens sportu arba keliauti po kalnus. Ir vis dėlto Ožiaragiui patartina vengti alkoholinių gėrimų, bent jau nepiktnaudžiauti jais.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Liepos mėnuo Vandeniui bus gana ramus, nors jis jaus tam tikrą jėgų stoką. Draugai ir artimieji neleis jam nuobodžiauti.

Vasaros viduryje šio Zodiako ženklo karjeroje prasidės pozityvūs poslinkiai. Jam teks aktyviai dalyvauti sprendžiant svarbius klausimus darbe.

Asmeniniame gyvenime galimi nemalonūs išgyvenimai. Partneris varys iš proto savo netikėtais poelgiais. Vandeniui reikėtų reaguoti į viską ramiai ir slopinti savo emocijas, tada nesusipratimai greitai pasibaigs.

Vasaros viduryje Vandeniui reikėtų daugiau laiko skirti draugams ir giminėms, rengti vakarėlius su jais, išvykas į gamtą, koncertus. Tai padės atitrūkti nuo šeimyninių problemų

Dėl stiprių išgyvenimų ir nerimo Vandeniui gali prasidėti galvos skausmai. Juos numalšinti padės gilus ir ramus miegas bei ilgi pasivaikščiojimai po gamtą.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Visą liepą Žuvys praleis dirbdamos, tačiau darbas joms sukels tik teigiamas emocijas. Atsivers palankios galimybės kilti karjeros laiptais. Didelė tikimybė, kad jos gaus įdomų dalykinį pasiūlymą iš seniai pažįstamo asmens. Neverta iškart atmesti, nes jis gali būti labai pelningas ateityje.

Asmeniniame gyvenime viskas klostysis puikiai. Santykiuose su antrąja puse vyraus visiška idilė.

Vienišų šio Zodiako ženklo atstovų laukia susitikimas su patraukliu priešingos lyties asmeniu, įsiplieks audringas meilės romanas.

Liepos mėnesį Žuvys turėtų stengtis nepersivalgyti. Gali sutrikti virškinimo sistema. Tai pat grės didelis pavojus apsinuodyti ne pirmo šviežumo produktais.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video