Numerologija

Numerologijos galia: karminiai santykiai arba meilė iš praėjusio gyvenimo

Ko gero ne vienas iš jūsų atkreipėte dėmesį  į situaciją: pamatėte žmogų pirmą kartą ir atrodo, kad jį jau kažkur matėte ar buvote susitikę. Tačiau niekaip negalite suprasti ar prisiminti, kur ir kada. Jus traukia vienas prie kito kaip magnetas ir norisi būti kartu. „Ilgainiui tai perauga į karminius meilės santykus, kurie gali tęstis kelis jų gyvenimus. Juk žmogaus likimas priklauso nuo jo karmos.  Tai yra, kai iš praėjusio žmogaus gyvenimo daroma įtaka jo ateičiai ir likimui“, - teigė žinoma Rusijoje numerologė Natalija Aliošina. 

Kiekvieno žmogaus gyvenimas gali apvirsti aukštyn kojomis 

Anot numerologijos specialistės, į karminius dalykus vis dažniau atkreipia dėmesį net ir užkietėję skeptikai.  Aišku, žmonių, su šypsena žiūrinčių į  mistiką ir astrologiją, niekas neprivers domėtis ir savo karma. Iš tikrųjų, tiek aiškiaregiai, tiek numerologai ir astrologai žino, kad kai kurie susitikimai ar įvykiai žmogaus gyvenime būna iš anksto nulemti. Tai yra įvyksta nepriklausomai nuo jo pastangų ir valios. O kai kurie aplinkiniai ar visai nepažįstami žmonės tarsi netiesiogiai padeda įgyvendinti  lemtingus siekius ir tikslus. Bet gali būti ir jūsų draugai, vaikai, pažįstami, kolegos. 

Gyvuoja įdomi alegorija: „Paliko ten savo širdį“.  Taip kalbama , kai vienas žmogus patiria stiprias emocijas kitam žmogui ar vietovei ir praėjus kažkiek laiko mintimis prie jų sugrįžta vis dažniau ir dažniau. Tuo pačiu palikdamas ir dalelę savo širdies. Būtent dėl tos priežasties dviejų artimų žmonių sielos ima stipriai traukti viena kitą, kurios kažkada jau „užsikabino“  savo stipriomis emocijomis. Taip pat gali būti  ir karminių ryšių pagal gimimo datas pasekmė. 

Karminė santuoka laikoma viena iš tvirčiausių, stipriausių  ir ilgalaikių ryšių. Bet kaip sužinoti, kad jūsų santykiai tikri, kad tai jums likimo skirtas žmogus, jūsų antroji pusė?   Be jokios abejonės, jums padės išsiaiškinti tuos dalykus visagalė numerologija ir astrologija.  Tačiau, jei astrologijos pranašysčių  aiškinimasis – astrologų darbas, tai numerologijoje galima dirbti ir savarankiškai. 

Taigi, karminį ryšį ar santuoką galima apskaičiuoti pagal savo ir partnerio ar partnerės gimimo datas.  Tai yra turi sutapti galutiniai abiejų partnerių gimimo datų skaičiai. Pavyzdžiui, jo gimimo data 1957.04.19. Šiuos skaičius sudedame: 1+9+5+7+0+4+1+9=36.  Vadinasi, kas 36 metus šio žmogaus gyvenime įvyksta esminiai pokyčiai. Galima sakyti, tada gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis.  Tuo tarpu jos gimimo data 1962.08.28. Taip pat sudedame šiuos skaičius: 1+9+6+2+0+8+2+8= 36. Išeina, kad ir tos moters kas 36 metai laukia didžiuliai pokyčiai.  Išvada viena: jų ryšys ar santuoka -  karminė. 

Taip pat galima laikyti karmine pora ar jų ryšiais karminiais, jei sutampa didesnė dalis skaičių. Pavyzdžiui, jų gimimo metai, mėnuo, bet nesutampa dienos. Arba sutampa mėnuo ir diena, bet nesutampa gimimo metai. Arba nesutampa mėnuo, bet sutampa gimimo metai ir dienos. 

O jei, tarkim, partnerių gimimo datos: 1965.08.10 ir 1963.07.19, vadinasi, jų gyvenime laukia permainos kas 31 ir kas 47 metus.  Kaip matote, šiose gimimo datose nėra net kartotinių skaičių. Akivaizdu, kad tarp šių partnerių nėra ir negali būti karminio ryšio. Nors ne veltui sakoma, kad nėra taisyklių be išimčių. Išeina, kad ir be karminio ryšio santuoka gali  būti visai sėkminga.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)