Ką atpažinote pagal burnos, lūpų formas bei dantų padėtį?

Ką atpažinote pagal burnos, lūpų formas bei dantų padėtį?

Veidotyros specialistų tvirtinimu, bene geriausias būdas objektyviai pažinti žmogų – pagal  jo veidą. Be to, tai padeda ir labiau suprasti kitą žmogų, pagerinti tarpusavio santykius, bet tikrai ne vien pabrėžti jo  trūkumus ar neigiamas puses. Taip pat pasitelkus veidotyros mokslą,  galima išsiaiškinti įgimtus ir įgytus žmogaus charakterio ypatybes, intelektualumo lygį. Tarkim,  tas žmogus išmintingas, protingas ar paviršutiniškas, lengvabūdis. Dosnus ar šykštus, energingas, kupinas idėjų lyderis ar pasyvus, be iniciatyvos žmogus. 

Ieškokite vyro tarp didelės burnos turėtojų 

Ko gero iš visų veido elementų burna  užima vieną reikšmingiausių vietų. Juk ne kartą teko matyti, kaip jūsų  ar pažįstamų mažylis kiša į burną visokius daiktus, norėdamas „paragauti“. Kiekvienas suvalgytas maisto kąsnelis ir kiekvienas mūsų ištartas žodis pereina per tuos vartus, vadinamus burna. Per ją atsiskleidžia žmogaus saviraiška, emocijos, išgyventi jausmai. Anot amerikiečių veidotyros specialistės May‘os Borenstein, pagal burnos formą ir dydį galima nustatyti ne tik žmogaus charakterio bruožus, bet ir vidinės energijos jėgą. Taigi,  jei žmogaus didelė burna, vadinasi, jis - ekstravertas, pasitikinti savimi asmenybė. Šis žmogus – iškalbus, linkęs bendrauti. „Jis nevengia išsakyti savo nuomonę, parodo daugiau pasitikėjimo bendraudamas su kitais nei žmonės, turintys  mažas burnas“, - teigė veidotyros specialistė. Anot jos, didelės burnos turėtojas – šeimyniškas žmogus, materialiai apsirūpinęs, bet mėgsta ir patinginiauti.  Užtat vyras, turintis didelę burną - drąsus, vyriškas, mėgsta ne tik ekstremalius dalykus, bet ir pasišaipyti iš... bailių.

Tuo tarpu mažos burnos turėtojas – užkietėjęs intravertas, užtat nuostabus klausytojas. Be to, šie žmonės išsiskiria iš kitų uždarumu, santūrumu. Jie – išlaikyti ir atsargūs. Galite drąsiai patikėti tokiam žmogui savo paslaptis, jis niekada jūsų neišduos. Tiesa, neskuba atskleisti ne tik savo paslapčių, bet ir jausmų net ir artimiau su juo susipažinus. Ilgai galvoja, tyrinėja pašnekovą. Mažos burnos turėtojo gyvenimo šūkis: „Ir iš stovinčio vandens susidaro upės“. Tai reiškia, kad šis žmogus kuklus, taikaus būdo, minkšto charakterio, bet reikalui esant, gali pakeisti ir upės vagą. Nors kiti sako, kad  mažaburniai – silpno charakterio  ir jiems tenka kaip reikiant pakovoti dėl vietos po saule.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))