Automobilio numerologija

Automobilio numerologija: kuris modelis ir numeris – sėkmingiausi?

Šį kartą automobilių savininkų džiaugsmui šiuolaikinė numerologija siūlo išsiaiškinti savo mašinos „charakterį“ ir kitas savybes pagal jos modelį ir numerį. Žinia, kiekvieno automobilio numeris susideda iš raidžių ir skaičių. Galima sakyti, tai beveik tas pats, ką žmogui reiškia jo gimimo data. Kiekvieno ir savas likimas. Juk nusipirkus naują automobilį, vieni jų nepriekaištingai ištarnauja ilgus metus. Tuo tarpu kiti pradeda rodyti savo kaprizus vos ne kas mėnesį ar net dažniau. 

Ruošiantis parduoti, įsitikinkite, kad tai daroma reikalingą dieną 

Numerologai įsitikinę, kad priklausomai nuo automobilio modelio ir numerio, galima išsiaiškinti, ar jis ilgai tarnaus savo šeimininkui, ar vis dėlto, nepateisinus lūkesčių, teks su juo greitai išsiskirti. 

Tikriausiai ne visi žino, kad kaip ir kiekvienas žmogus turi savo „aš“, taip ir keturratis „žirgas“. Ne vienas vairuotojas prisipažino, kad iš tikrųjų viską jaučia, kas vyksta jų brangaus „žirgo“ viduje. Juk kiekvienas iš jų individualus ne tik savo „charakteriu“, poreikiais, bet ir reikalavimais bei kaprizais. Gal vienam nepatinka, kad yra dažnai plaunamas, o kiti tiesiog švyti iš laimės išblizginti iki spindesio. Aišku, puiku, jei žmogus sutaria su savo turimu automobiliu. Tada bet kuri kelionė ant ratų bus sėkminga ir teiks džiaugsmą. O jei ne – galite sulaukti daug nemalonumų. 

Todėl prieš perkant automobilį, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo modelį, bet ir gaunant ar išsirenkant jo numerį. Juk priklausomai nuo to, kaip elgsis jūsų automobilis, priklauso ir vairuotojo bei keleivių saugumas. 

Be to, anot numerologijos specialistų, prieš pradedant rimtą automobilio remontą arba ruošiantis jį parduoti, įsitikinkite, kad tai daroma reikalingą dieną. Tai reiškia, kad tada viskas bus padaryta teisingai ir sėkmingai. Priešingu atveju – viskas kris iš rankų, o pirkėjas gali ir apgauti. Norint to išvengti, pirmiausiai reikia išsiaiškinti automobilio modelio ir numerio individualų kodą. Tai visai nesunku padaryti. 

Pradžioje parašykite savo automobilio pavadinimą, o paskui prie kiekvienos raidės parašykite ją atitinkantį skaičių. (Lentelę su anglų kalbos abėcėle žiūrėkite žemiau). Gautus skaičius reikia sudėti tol, kol lieka vienas galutinis skaičius (kodas). 

Tarkim, jūsų automobilis - „TOYOTA avensis“ 

T O Y O T A a v e n s i s 

2 6 7 6 2 1 1 4 5 5 1 9 1  

2+6+7+6+2+1= 24 1+4+5+5+1+9+1=26 

2+4=6 2+6=8  

6+8=14 1+4=5  

Taigi, mes gavome vieną galutinį skaičių 5, kuris ir reiškia šio automobilio modelio individualų kodą. 

1 A J S
2 B K T
3 C L U
4 D M V
5 E N W
6 F O X
7 G P Y
8 H Q Z
9 I R  

Padedant šiai paprastai lentelei, galima išsiaiškinti ir automobilio numerio kodą. Tarkim, automobilio numeris JFR 378 

J F R 

1 6 9

Toliau sudedame automobilio raidžių ir numerių skaičius: 1+6+9+3+7+8= 34. 3+4=7. 

Gautą automobilio modelio skaičių 5 sudedame su jo numerio skaičiumi 7. 5+7= 12 1+2=3. Taigi, galutinis automobilio individualus skaičius (kodas) 3. 

Taigi, belieka išsiaiškinti, vairuotojo suderamumą su savo automobiliu ir kurie skaičiai yra sėkmingi arba ne pagal senovės kinų mokymą - feng shui.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))