Jūs - energiniai vampyrai ar donorai

Jūs - energiniai vampyrai ar donorai: galima sužinoti pagal savo gimimo datą

Ne vienas iš jūsų esate pastebėję, kad būnant tarp kai kurių žmonių, netikėtai apima silpnumas, rankos nusvyra, nebetenkate jėgų, nebelieka noro toliau darbuotis, net nebepajėgiate galvoti.  Greičiausiai tai - energinio vampyro darbas, siurbiančio jautrių ir lengvai pažeidžiamų žmonių bioenergiją. Be to, energiniai vampyrai mėgsta konfliktuoti, kelti skandalus ne tik namuose, bet ir darbe, viešose vietose. Šio tipo žmonės patiria didžiulį namalonumą, matydami greta kenčiantį ir išgyvenantį artimąjį ar visai nepažįstamą asmenį. 

Sapnai, susiję su mirtimi, - jų mėgstamiausia tema 

Pirmiausiai verta įsidėmėti, kad norint siurbti kitų žmonių energiją, tam reikalingos ir atitinkamos sąlygos. Kitaip tariant, nusižiūrėta  auka turi būti išmušta iš pusiausvyros, jaustis susikrimtusi, nusivylusi ar įskaudinta. To ir siekia „vampyras“  kabinėdamasis prie jos beprasmiškais, įkyriais, nieko nepasakančiais žodžiais ir  monotonišku kalbėjimu.  Negana to, jis nutraukia auką per pusę sakinio, užverčia ją nesibaigiančiais klausimais, bet atsakymų nenori girdėti. Tuo pačiu atimdamas iš pašnekovo bet kokį norą kalbėti. Nes bendrauti su tokiu žmogumi – tikra kančia! Jis girdi tik save ir mėgaujasi, pamatęs, kad auka pavargo klausydama ir jaučiasi išsunkta tarsi citrina. Būtent tuo metu   donoro biolaukas sugriaunamas ir energiniam vampyrui niekas nebetrukdo  pasikrauti jo energija. 

Norint išsiaiškinti, ar jūsų artimiausioje aplinkoje yra vampyriškų žmonių, būtina atkreipti dėmesį į jų elgesį. Žmogus, įpratęs maitintis kitų energija, mėgsta ilgai kalbėti telefonu. Beje, dažniausiai skambina netinkamu laiku, kai kitas jau miega, ilsisi arba valgo, maudosi vonioje. Pokalbis su juo gali trukti ne vieną valandą. „Vampyrui“ svarbu užversti auką „tuščių“ žodžių lavina, o po to „siurbti“ iš jos energiją. 

Energiniai vampyrai pasigardžiuodami „praryja“ kitų žmonių tragedijas ir nelaimes.  Jie su malonumu perpasakoja pamatytus tragiškus įvykius, katastrofas pasaulyje arba siaubo filmų siužetus.  Sapnai, susiję su mirtimi, – jų mėgstamiausia tema!  Kol vieni žmonės nuoširdžiai nuliūsta ir išgyvena dėl kaimyną ar bičiulį ištikusios bėdos, „vampyrai“ patiria pasitenkinimą. Nes tuo metu jų energinė „taupyklė“ pasipildo naujais resursais.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)