Zodiako ženklų atstovių krūtys

Zodiako ženklų atstovių krūtys: kuri iš jų geriausia sekso partnerė?

Moterų krūtys visada kaitino vyrų vaizduotę. Nors tos moterys, kurioms Sutvėrėjas pagailėjo putlių krūtų, su pavydu žiūri į ištaigingo biusto turėtojas. Ką čia slėpti: visos dailiosios lyties atstovės nori gražių, stangrių krūtų. Ne viena iš jų negaili pinigų plastikos chirurgams, kad tik turėtų pavydėtinų formų iškilimus. Tuo tarpu seksologai pritaria astrologams, kad moters krūtų dydis ir forma priklauso nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu ji yra gimusi. 

Italijoje žinomas seksopatologas Piero Lorenzoni laiko save labai dideliu moters krūtų žinovu. Viename savo interviu Vokietijos laikraščiui „Bild“ jis tvirtino, kad moters krūtų forma ir dydis priklauso ne tik nuo genų, bet ir jos Zodiako ženklo. Tuo pačiu galima išsiaiškinti ir moters charakterį bei jos pomėgius sekso sferoje. „Be to, noriu trumpai apibūdinti pagrindines moterų krūtų spenelių savybes: „stovintis“ spenelis nusako, kad moters dosni širdis, bet ji iš prigimties - lyderis ir siekia patekti į valdžią. Mažytis, tarsi įtrauktas į vidų spenelis byloja, jog jo turėtoja – uždaras, kuklus, bet turintis daug kompleksų žmogus. Rožinės spalvos, šviesi aureolė aplink spenelį nusako moters dvasingumą ir jautrumą, nuoširdumą. O tamsi – aistringumą ir ištvermingumą“, - aiškino italų seksologas. 

Tuo tarpu Japonijos moterų anatomijos žinovas, dr. Mitsugu Shega tvirtina, kad merginos sugebėjimus ir galimybes lovoje galima išsiaiškinti pagal jos krūtinės dydį. Anot japono, labai sunku spręsti apie moters charakterį vien pagal jos išvaizdą. Bet vienintelė moters kūno dalis, kuri niekada nemeluoja - tai jos krūtys! 

Taigi, gera naujiena vyrams: pamačius moters ar merginos krūtis turite puikią progą nustatyti ne tik po kuriuo Zodiako ženklu ji gimė, bet ir jos seksualumo lygį! O tai jau ir pretekstas užmegzti rimtus bei ilgalaikius santykius. 

Avinas 

Tarp šio Zodiako ženklo atstovių tikrai nemažai turinčių B (14-16 cm.) dydžio krūtis, kurios ganėtinai apvalios ir kiek pakeltos. Ne veltui Avino ženklo merginos didžiuojasi savo krūtimis. Mat joms „padedant gali atidaryti“ bet kurio didelio viršininko kabineto duris. Nepaisant to, kad šio ženklo atstovės pasirengusios daug kam dėl savo mylimų vyrų, bet tikrai ne pora tiems, kuriems pirmoje vietoje seksas. Nors Avino merginos ar moterys iš pažiūros neretai atrodo kuklios ir santūrios, bet ne viena iš jų gali neatpažįstamai pasikeisti, atsidūrusi vienoje lovoje su geidžiamu vyru. O kai kurios šio ženklo būtybės teikia pirmenybę platoniškai meilei. Bent jau santykių pradžioje. Todėl noras įtikti partneriui ir tariamas abejingumas seksui gali privesti jas iki nervinės isterijos. Nors, ko gero, kai kurioms Avino moterims šie žodžiai kelia vien šypseną, o kai kurioms - gilų atodūsį... Kaip bebūtų keista, bet būtent šio ženklo moterys atsikrato tabu lovoje ir būna temperamentingos. Tai yra, ne vienai iš jų, „užsikrėtus“ seksu, būdingas nepastovumas, gali dažnai keisti partnerius. Užtat tokios moterys - puikios meilužės. 

Jautis 

Šio ženklo merginos ir jaunos moterys gali pasigirti putliomis, bene labiausiai geidžiamomis krūtimis tarp vyrų, lyginant su kitų ženklų atstovėmis. Jie žiūri į tokią gražuolę, varvina seilę ir ,akivaizdu, labai norėtų priglusti lūpomis prie jų, atsidūrus šio ženklo būtybės glėbyje. Nors Jaučio moteris nėra abejinga intymiems santykiams, bet dar nereiškia, kad ji trykšta seksualumu. Beje, atrodo pakankamai erotiškai intymioje aplinkoje, bet iš tikrųjų daugiau drovi. Žodžiu, šio ženklo moteris galvoja, kad seksas gali palaukti, kol ji kurs namų jaukumą ir gamins gardžius valgius savo mylimam vyrui. Net ir stipriai prisirišusi prie partnerio, tokia moteris seksą linkusi išmainyti į begalinį švelnumą vyrui: bučiuoja glamonėja, glosto jį. Nors ir puikiai žino, ko nori vyrai, bet jai labiau patinka atvirai kalbėtis su juo intymiomis temomis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (9 balsai (-ų))