Chiromantija - ženklai ant delno

Ženklai ant rankos: kuris žada amžiną meilę?

Žinia, kad be  daugybės kauburių, kalvelių ir linijų rankų delnuose, chiromantijoje didelės reikšmės turi ir ženklai, galintys pakeisti žmogaus gyvenimo įvykius ar net likimą. 

„Beje, šiuos įvairių formų ženklus turi toli gražu ne kiekvienas žmogus. Užtat chiromantijoje šiems ženklams suteikiamas ypatingas vaidmuo. Jie yra ir gali būti tiek nuolatinis ženklas ant rankos, tiek ir laikinas ženklas (kuris po to gali išnykti ir po kiek laiko vėl atsirasti), įspėjantis  apie tykojančius pavojus“, - teigė žinomas chiromantijos specialistas Viktoras Dolya. Anot jo, vienas iš   mistiškiausių yra kryžiaus ženklas, apgaubtas okultinėmis paslaptimis. Beje, dar senovės chiromantai delnų kalvoms (kauburiams) suteikė planetų pavadinimus. 

Ženklo „Žvaigždė“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr.

Žinomo chiromanto tvirtinimu, žvaigždės ženklas ant rankos reiškia įvykius, nepriklausančius nuo žmogaus laisvos valios ir pastangų. Jam būdingas netikėtumas. Paprastai šis ženklas aptinkamas ant delno kauburėlių. Bet neretai galima pamatyti žvaigždės ženklą ir ant kurios nors delno linijos.
Žvaigždės ženklas ant linijos visada reiškia didžiulį, nemalonų ir liūdną įvykį, kuriuo gali baigtis žmogaus gyvenimas. Tuo tarpu žinomam žmogui, įžymybei, priklausomai nuo šio ženklo išsidėstymo vietos, gali  reikšti prievartinę mirtį ar tragišką žūtį.
Taip pat nesėkminga žvaigždės ženklo dislokacijos vieta - ant Saturno kalvos. „Tokio žmogaus gyvenimas gali baigtis didžiule nelaime arba tas žmogus gali išgarsėti būtent dėl savo baisaus likimo, ypač, jei šis ženklas yra po  Saturno kauburiu“, - tvirtino V. Dolya.

Tuo tarpu jei žvaigždė yra ant Mėnulio  kalvos, ji nurodo, kad tas žmogus - veidmainis, apsimetinėja, linkes į niekšybes ir išdavystes. „Geriau iš tolo vengti žmonių su ženklu toje vietoje. Nes šis ženklas atneš vien nelaimes. Be to, kyla pavojus ir nuskęsti“, - įspėjo chiromantas.  Žvaigždė ant Marso kalvos reiškia žmogžudystę, ugnies pavojų, gaisrą, šautinę žaizdą. Žvaigždės ženklas Veneros kalvos apačioje įspėja apie nelaimę ir kančią, kurią gali suteikti kažkuri iš moterų.

Šis ženklas ant Apolono kalvos liudija apie neteisėtą praturtėjimą. Jei žvaigždė sutampa su delno linija, tai reiškia smurtaujančią, užtat didelio talento įžymybę. O jei žvaigždę aptiktumėte ant Jupiterio kalvos - bene geriausias ir sėkmingiausias ženklas. Tai byloja, kad tas žmogus sulauks didelio pripažinimo ir turės valdžią savo rankose. Tai ir  realizuotos ambicijos, laiminga meilė, netikėtas paaukštinimas.  „Juk Jupiteris apskritai laikomas geru ženklu, kadangi  - tai idealo viršūnė“, - sakė chiromantas. Žvaigždė ant Merkurijaus kalvos liudija apie žmogaus iškalbingumą. Tai ir ženklas neatsiejamas nuo didelių pasiekimų moksle ir versle. Užtat šis ženklas ant išorinės rankos pusės reiškia apgaulę ir nesąžiningumą.

Ženklo „Kryžius“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr. 

Iš esmės tai blogas ir įspėjamasis ženklas, išskyrus retus atvejus, kai jis būna teisingos formos. Tai yra, kai jo sukryžiuotos linijos  būna vienodo ilgio.  Jei kryžius yra ant Jupiterio kauburio – tai geras ženklas, nurodantis sėkmingą ir laimingą santuoką. Tiesa, tik jis būtinai turi būti ryškus. Šis ženklas tampa ypatingu, jei yra ant Saturno kalvos. Tai ir pražūtingas misticizmo ženklas, keliantis pavojų to žmogaus    likimui. Net bet kuri linija, einanti Saturno kalvos žemyn, įspėja, kad laukia sunkus metas ar nelaimingas nutikimas. Ant Merkurijaus kauburio kryžiaus ženklas nurodo, kad tai nesąžiningas žmogus, linkęs vogti ir apgaudinėti.  Kuo asimetriškesnės ir kreivesnės to ženklo linijos, tuo tos savybės labiau išryškėja. 

Kryžiaus ženklas ant Santuokos linijos įspėja, kad bus nutraukta santuoka. Užtat kryžius ant Veneros kalvos reiškia vienintelę, lemtingą gyvenimo meilę. O kryžius ant Jupiterio kauburio reiškia, kad ši pora mylės vienas kitą iki grabo lentos. 

Ant Marso kalvos kryžius byloja, kad žmogus – įžūlus,  mėgsta ginčytis ir nevengia niekšybių. Be to, tokie žmonės neretai puola į kraštutinumus arba elgiasi neapgalvotai.  Ženklas toje vietoje taip pat gali nurodyti įvykius, susijusius su tiek psichologinio, tiek ir materialinio pobūdžio prievarta.  Taip pat kryžiaus ženklas  nurodo operacijas, kurios buvo atliktos tam žmogui.  Nors žmogus joms ryžosi sąmoningai ir apgalvotai, bet jo savisaugos  instinktas primena, kad organizmas bus pjaustomas priverstinai.

Kryžius ant Mėnulio kalvos nurodo, kad žmogus linkęs apgaudinėti, sukčiauti ir  gali taip įsitraukti į tuos dalykus, kad nė pats nepajunta apgaule išviliodamas pinigus iš kitų. Dvi linijos ant Mėnulio kalvos, sudarančios tarpusavyje tiesų kampą, reiškia skenduolio ženklą. Jei jis yra tarp Širdies ir Galvos linijų ir delno centre,  ženklą toje vietoje vadina mistiniu kryžiumi. Jis nurodo, kad asmenybė aktyviai domisi okultiniais mokslais. Dažnai būna, kad žmogus ir neįtaria turintis paslėptų talentų. „Taip pat verta įsidėmėti, kad kai kryžiai ant delno būna ryškūs ir tikslūs, o rankos - proporcingos, tai chiromantijoje tai laikoma geru ženklu. Bet jei kryžiai būna kreivi, išsiklaipę, neteisingų formų – tai  ypač nelaimingas šis ženklas“, - patikino V.Dolya.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)