Ar gimėte po laiminga žvaigžde?

Ar gimėte po laiminga žvaigžde galima sužinoti pagal savo gimimo datą

Feng-shui mokymo meistrės Margaritos Fedulovos tvirtinimu, žmogaus likimui didžiulę įtaką daro jo gimimo žvaigždė. Tai visai nesunku nustatyti, kadangi ji atitinka feng-shui skaičių „Gua“, kuris apskaičiuojamas pagal žmogaus gimimo metus. Tai yra skaičius „Gua“ nurodo asmeninę žmogaus energiją.  

Pagal Feng-shui skaičiaus “5” nėra 

“Apskaičiuoti ir išvesti „Gua“ skaičių visai nesudėtinga, bet norint tai padaryti, reikia būti atidžiam ir dėmesingam“, - teigė M.Fedulova. Anot feng-shui meistrės, jis apskaičiuojamas pagal atitinkamas formules. (Turėkite omeny, kag gimimo data sudedama tokia tvarka: diena, mėnuo, metai).  Pavyzdžiui, vyrams, gimusiems iki 2000 metų, apskaičiuoti „Gua“ skaičių reikia taip:  iš pradžių sudėkite paskutinius du savo gimimo metų skaičius. Jei gaunasi dviženklis skaičius, tai reikia vėl juos sudėti, kad liktų vienas skaičius. Po to gautą rezultatą reikia atimti iš dešimties. Tuo tarpu moterims taip pat reikia sudėti  paskutinius du  savo gimimo metų skaičius tol, kol  liks vienas skaičius ir prie jo pridėti skaičių „5“. 

Žmonėms, gimusiems  2000 metais ir vėliau, apskaičiavimo formulė bus kiek kitokia. Taigi, mergaitėms, suskaičiavus skaičius, pabaigoje reikia pridėti ne „5“, o „6“. O berniukams iš gauto rezultato reikia atimti skaičių „9“. Tarkim, jei jis gimė 2009 metais, tai akivaizdu, kad skaičius „Gua“ negali būti lygus nuliui. Vadinasi, tada jis yra lygus skaičiui „9“. 

Lemtingas vienintelis skaičius 

“Įsidėmėkite, kad  pagal feng-shui mokymą skaičius „5“ apskritai enegzistuoja! Vadinasi, kai galutinis rezultatas lygus skaičiui „5“, tai moterims „Gua“ skaičius tampa lygus „8“, o vyrams – „2“, - aiškino M.Fedulova. Anot jos, taip yra dėl to, kad pagal kinų kalendorių Naujieji metai prasideda ne sausio 1 dieną, o vasario pradžioje. „Todėl, jei gimėte tarp  sausio 1 dienos ir vasario 4 - 5 dienos, tai apskaičiuoti  savo „Gua“ skaičių reikia taip, tarsi jūs gimėte praėjusiais metais“, - tvirtino pašnekovė. 

Išeina, kad  žmogui svarbiausia gyvenime yra trys dalykai:  jo asmeninės savybės, pinigai ir sveikata. 

Taigi, tarkim, kurio nors iš jūsų gimimo data 29.06.1969 metai.
Sudėkite du paskutinius savo gimimo metų skaičius: 6 + 9 = 15. Tada tuos du skaičius dar kartą sudėkite ir gausite vieną skaičių: 1+5 = 6
Pridedu 5 + 6 = 11
Dar kartą sudėkite gautą skaičių 1 + 1 = 2
Taigi, išeina, kad jūsų skaičius „Gua“ – 2. Vadinasi, jūs gimėte po Rigelio žvaigžde. Dabar perskaitykite ir nuspręskite, teisingai ar ne apibūdino jus feng-shui specialistė. 

Skaičius Gua 1 — Pikoko žvaigždė 
Skaičius Gua 2 — Rigelio žvaigždė 
Skaičius Gua 3 — Denebo žvaigždė 
Skaičius Gua 4 — Gamos žvaigždė 
Skaičius Gua 6 — Arktūro žvaigždė 
Skaičius Gua 7 — Kapelos žvaigždė 
Skaičius Gua 8 — Spikos žvaigždė 
Skaičius Gua 9 — Vegos žvaigždė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))