Zodiako ženklai: labiausiai erzinančios savybės

Zodiako ženklai: labiausiai erzinančios savybės

Jei domitės astrologija, greičiausiai žinote, koks jūsų Zodiako ženklas. Greičiausiai netgi manote, jog jūsų ženklas pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis. Tačiau pripažinkime tiesą. Žmonės astrologijos prognozes skaito, norėdami pasijusti ypatingais, unikaliais ir nepaprastais. Retai kada atskleidžiamos negatyvios Zodiako ženklų pusės. Tačiau pažvelkime į tamsiąją žvaigždžių nulemto likimo pusę. 

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.) 

Jei nesiseka, Avinas mėgsta kelti nepagrįstas emocingas audras. Tai sukuria įspūdį, jog Avinas yra dominuojanti asmenybė, nes išsiliejęs pykis pasireiškia garsiai ir arogantiškai, tačiau realybėje, tai tik trumpalaikis įniršis. Dažniausiai jam numalšinti tereikia karštos merginos, šilto pieno ir popietės miego. 

Įdomu tai, jog Hitlerio Zodiako ženklas buvo Avinas. Ir tai visai netikėtai gali būti paaiškinama. Anglų kalboje Avinas - Aries. Šio žodžio daugiskaita - Arians. Primename, jog nacizme arijais vadinta išrinktoji rasė, su kuria tapatinosi germanai. Sutapimas? 

Įžymus Avinas: Adolf Hitler

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Metroseksualas. Materialistas. Parsidavėlis už pinigus. Jautį galima rasti bet kuriuo dienos metu, stovintį prieš veidrodį, bandantį rasti savyje trūkumų. Tuomet jie visomis įmanomomis priemonėmis tuos trūkumus bando paslėpti. Pasijutęs tobulu, Jautis keliauja į naktinį klubą, kur nusipirkęs vaisinį gėrimą, aptarinėja prastą kitų žmonių apsirengimą.

Jautis - ypatingai nuobodus žmogus.

Įžymus Jautis: Bono

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvyniai turi dvigubą asmenybę. Viena vertus, jis žavisi savo genialumu, kita vertus, jis tikras idiotas.

Nerūpestingi ir nenuspėjami Dvyniai dievina, kai juos supantys žmonės jaučiasi smagiai. Jie visai nepasižymi taktu, mandagumu ar savimone.

Įžymūs Dvyniai: Šarūnas Marčiulionis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)