Kaip elgiasi Zodiako ženklų atstovai artėjant mirties valandai

Kaip elgiasi Zodiako ženklų atstovai artėjant mirties valandai

Anot žinomo Rusijoje astrologo Aleksandro Rempelio, astrologijoje vadinamasis mirties taškas gali sutapti su kai kuriais svarbiais kiekvieno žmogaus gyvenimo įvykiais. Pavyzdžiui, su gimimo ar tuoktuvių data. Tačiau vienas ar kitas įvykis gali praeiti „kiaurai“ žmogaus ir nepaliesti jo mirties taško. Tai turi pastūmėti jį priimti atitinkamus svarbius sprendimus bei apsivalyti iš vidaus Tai reiškia, kad dar neišmušė šio žmogaus paskutinė valanda ir jis turi daug ką padaryti žemėje, rašoma naujienų portale anglija.today.

Žmogus praeina skirtingus karminius išmėginimus

„Mirties taškas praeina kiekvieną Zodiako ženklą per devynerius metus skaičiuojant pagal laikrodžio rodyklę. Jis siejamas su kosminiu Lilit ciklu ir Juoduoju mėnuliu, praeinančiais per Zodiako žvaigždyną maždaug vieną kartą per devynerius metus“, - teigė žinomas astrologas. Anot jo, tačiau reikia mokėti atskirti Lilit tašką nuo mirties taško. „Lilit – tai juodosios karmos rodiklis, o mirties taškas horoskope – tai atitinkamas žmogaus gyvenimo periodas, tai ir jo vystymosi bei tobulėjimo etapas“, - patikino A.Rempelis. Jo teigimu, per visą savo gyvenimą žmogus praeina skirtingus karminius išmėginimus. Jei žmogus elgiasi netinkamai, neteisingai ar neleistinai, tai tas gali atsiliepti arba pereiti jų vaikams ir anūkams iki septintos kartos. Likus be teigiamos energijos apsaugos žmogus gali patekti į pavojingą ar net kritišką situaciją – rimtai susirgti, prarasti darbą ar net patekti už grotų. Neigiama energija išnyksta tik tuo atveju, jei palikuonys atidirba už juodąją giminės karmą.

Mirtis astrologijoje simbolizuoja atitinkamą žmogaus gyvenimo etapą, paženklinantį sukauptą patirtį, nepalankių situacijų įveikimą, giminės karmos atidirbimą.

„Norint atidirbti karminę skolą, žmogus turi būti kuklus, širdingas, kilnus, mylėti ir užjausti vargstančius žmones“, - sakė A.Rempelis. Anot jo, neatidirbus karmos, turės susimokėti už savo pirmtakų padarytas nuodėmes ateinančios kartos, palikuonys.

Тaigi, kaip mirties taškas daro įtaką kiekvienam Zodiako ženklui ir kaip jie elgiasi artinantis paskutinei gyvenimo valandai.

Avinas

Netikėtai lėktuvui pradėjus smigti žemyn emociškam Avinui pirma mintis šovusi į galvą – reikalauti, kad kuo greičiau duotų parašiutą. Bet iš tikrųjų jis greičiausiai pasitikrins, ar prisisegęs saugos diržais ir liks sėdėti vietoje baimingai laukdamas savo paskutinės gyvenimo akimirkos. Avinas ištiesia kanopas taip pat, kaip ir gyveno: energingai, net sprogstamai, ryškiai, kad aplinkiniai prisimintų jį per amžius. Beje, jis gali ir nesulaukti senatvės. Jei plyta ar meteoritas nenukrenta šio ženklo atstovui ant galvos, tai jis užsimuša nukritęs nuo stogo ar pasiutišku greičiu vairuodamas automobilį. Galų gale gali nukristi kartu su neišsiskleidusiu parašiutu ar lėktuvu. Bet kuriuo atveju Avino paskutinis ištartas žodis bus trumpas: „Vau“.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))