Ko labiausiai bijo kiekvienas Zodiako ženklas?

Ko labiausiai bijo kiekvienas Zodiako ženklas?

Jeigu domitės astrologija, greičiausiai pastebėjote, jog to paties Zodiako ženklo žmones dažnai sieja panašūs asmenybės bruožai. Tai galioja ne tik pozityvioms charakterio savybėms, tačiau taip pat - ir negatyvioms. Tiesa, nors baimė nepriskiriama nei vienai iš pastarųjų grupių, tačiau ji yra svarbi asmenybės sudėtinė dalis. Baimė - pagrindinis instinktas, siejantis daugelį gyvų būtybių.
Ar žinote, kokios baimės labiausiai kankina kiekvieną Zodiako ženklą? Kviečiame susipažinti.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Išsiskyrimo baimė. Didžiausia baimė, kurią patiria Avinas - jog jei šis pasielgs netinkamai, partneris paliks jį. Avino ženklo žmonės siekia stabilių, prasmingų santykių, ir jei nepasiseka jų sukurti, tuomet šie žmonės jaučiasi žlugę.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Nestabilumo baimė. Šio ženklo žmonės visuomet pasiruošę suteikti pagalbą, informaciją ir reikiamas instrukcijas. Šis jų bruožas kyla iš didžiausios baimės - jog jis sulauks priešingo atsako. Jautis ieško tiek stabilių santykių, tiek stabilių resursų.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Netobulumo baimė. Dvyniai yra ypač atsidavę savo veiklai, todėl šie žmonės yra itin produktyvūs ir dažniausiai išsiugdo puikius vykdomo darbo įgūdžius. Dvyniai mėgsta viską koreguoti ir taisyti - netobulumo baimė juos verčia nuolatos tobulinti įgūdžius ir asmeninį gyvenimą.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Atstūmimo baimė. Vėžio ženklo žmonės pasižymi emociniu jautrumu, todėl jie yra patys aistringiausi, švelniausi ir labiausiai mylintys žmonės. Tačiau jų jautrumas kyla iš didžiausios baimės - būti atstumtiems.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))