Kalėdų burtai

Kalėdų burtai: kaip žvakių liepsna išpranašauja ateitį

Šv. Kalėdų naktis – stebuklų, svajonių ir troškimų išsipildymo metas. Pagal tradiciją Kūčių vakarą mus aplanko magiškos jėgos, įvairios dvasios ir vaiduokliai, pasirengę užmegzti su mumis kontaktą. Tai žinojo dar mūsų protėviai, todėl būtent tuo laikotarpiu burdamiesi ir stengėsi sužinoti savo ateitį, meilės reikalus, ar išsipildys svajonės, norai ir kiti dalykai.
Gyvuoja įvairūs būrimai Kūčių vakarą, per Šv. Kalėdas ir visą pokalėdinį laikotarpį. Bene populiariausias iš jų - ateities prognozės. Bet norint gauti kuo tikslesnį atsakymą, reikia labai kruopščiai pasiruošti būrimams. Pirmiausiai privalu susikaupti, laikytis tylos ir ramybės. Nes bet kurie, net ir nestiprūs garsai, kad ir nedidelis triukšmas už lango, popieriaus čiuženimas gali nutraukti ir taip trapią giją tarp buriančiojo ir anapusinio pasaulio. Taip pat reikia žinoti, kad buriant negalima sukryžiuoti rankų ir kojų, nes tai prives prie magiškos jėgos kanalo uždarymo. Rezultatas - nenuoseklūs atsakymai ir neteisingi sprendimai. Galų gale paskutinis patarimas: niekada niekam nepasakokite, kad ruošiatės burti, nes gali „nužiūrėti“.

Būrimas su popieriaus lapeliais

Labai paprasta per Šv. Kalėdas sužinoti žmogaus vardą, su kuriuo ruošiatės ateityje susituokti ir sukurti šeimą! Tiesiog paimkite kelis popieriaus lapelius ir ant kiekvieno parašykite po vardą. Po to padėkite lapelius į pintinėlę ar kepurę, sumaišykite ir nežiūrėdami ištraukite vieną iš jų. Vardas, parašytas ant popieriaus, ir bus jūsų būsimos antrosios pusės vardas.

Būrimas su graikiškų riešutų kevalu

Ant nedidelių atskirų popieriaus lapų parašykite vardus ir svarbiausius, jūsų manymu, savo gyvenimo įvykius. Po to paimkite didelį, plačiais kraštais dubenį ir prie jo kraštų pritvirtinkite sulenktus lapelius. Įpilkite į dubenį vandenį ir įtemptai galvokite, ko konkrečiai norėtumėte arba paklauskite savęs. Paskui paimkite graikiško riešuto kevalą ir įstatykite į jį mažytę uždegtą žvakelę. Po to atsargiai stumtelėkite „laivelį“. Prie kurio indo krašto jis priplauks ir kurį lapelį prispaus, tai ir bus atsakymas į jūsų rūpimą klausimą ar norą.

Būrimas su žiedu

Šiuo visiškai paprastu būrimu galima sužinoti kiek jums bus metų, kai susituoksite. Įpilkite į stiklinę vandens, o greta pastatykite dvi uždegtas žvakes. Po to paimkite mamos ar močiutės tuoktuvių žiedą ir perriškite jį plonu siūlu. Atsargiai nuleiskite žiedą į stiklinę taip, kad jis neliestų vandens. Paskui reikia įdėmiai klausytis: įsisupęs žiedas pradės belsti į stiklinės sienelę, o jūs skaičuokite kiek kartų stuksens. Štai tiek metų suėjus jūs ir atšoksite savo vestuves.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))